Svatba, rozvod, přírůstek, či odchod do zahraničí: Těchto 5 znamení čeká v tomto roce nejvíce zásadních změn

Mnozí o roku 2019 hovoří jako o roku rozhodnutí. Těch zásadních. Podívejte se, jestli i vaše znamení neunikne něčemu, co ovlivní vaše další směřování.

Zdroj: Profimedia
Zdroj: Profimedia

Pět znamení zvěrokruhu čeká v roce 2019 skutečně množství, zásadních životních změn. Podívejte se spolu s námi, zda se to týká i vás, nebo někoho vašeho blízkého.

Mohlo by vás zajímat: Jedno gesto, které zvýší vaši přitažlivost v očích muže: Během rozhovoru s ním ho prozradí tento detail

Býk

Pro Býky je typické, že neradi vycházejí ze své komfortní zóny. Potřebují v určitých věcech jistotu. Proto mnohdy setrvávají i v nefungujících svazcích. Bojí se totiž v této oblasti změny. No teď nastal čas odejít ze vztahu, který nemá smysl. Letos vás sice čeká rozchod nebo rozvod, ovšem uvidíte, že v konečném důsledku to bude pozitivní změna.

Lev

Pokud jste snily o lásce a dosud se vám vyhýbala, nevěšte hlavu. Právě rok 2019 bude v oblasti citů zlomový. Dáte se dohromady s někým, o kom jste dlouho snily nebo potkáte někoho, kdo vás na první pohled okouzlí. Čeká vás mimořádně pozitivní období a vše, co vám dosud nevycházelo, nabere ten správný směr.

Kozoroh

Přestože poslední období bylo pro vás spíše skeptickým, svítá vám na lepší časy. Zvednete hlavu a budete kráčet vpřed novým výzvám a krásnějším zítřkům. Už dávno jste snily o nové kariéře a konečně se odhodláte zrealizovat to. Je velmi pravděpodobné, že vás čeká delší zahraniční cesta, která vám otevře nové obzory. Toto místo si natolik oblíbíte, že budete zvažovat život právě tam.

Nepřehlédněte: Tyto znamení zvěrokruhu mají v životě největší šanci na úspěch: Patříte mezi ně i vy?

Panna

Rok 2019 je pro vás definitivně rokem nových začátků. Nastává čas, kdy byste se měly začít myslet i sama na sebe. Převezměte kontrolu nad sebou a všem, co si přejete. Pokud vás dosud trápila nenaplněná touha po dítěti, nyní se to změní. Ano, přiletí k vám čáp.

Ryby

Ryby čeká opravdu velmi harmonické období. Pokud budou poslouchat svou intuici, jejich sny se stanou realitou. Navíc právě tomuto znamení, letos určitě zazvoní svatební zvony. Pokud jste tedy ve vztahu, očekávejte, že vstoupíte do svazku manželského. A ti, kteří jsou spolu dlouhodobě pravděpodobně zasnoubí nebo posunou svůj vztah o level dál.

Foto:
Profimedia
Zdroj:
NM

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2019 Frogfoot s.r.o..