Tato slavná hollywoodská kráska má nej sexy bodyguarda v letech: Podívejte se, kdo další hlídá ostatní celebrity

Tímto ženám jsou v patách neustále muži. Ne však ti, kteří jsou pro ně osudovými. Známé krásky, se dnes už bez ochranky téměř nikam nepohnou. Podívejte se, s kým tráví celý den.

Zdroj: Profimedia
Zdroj: Profimedia

Jsou neustále po boku hollywoodských krásek, dělají jim společnost, ale v první řadě se starají o jejich bezpečnost. Ačkoliv jejich jména nejsou známy, jejich tváře znají mnozí. Podívejte se, kdo se objevuje po boku Gigi Hadid, Kendall Jenner, Victorie Beckham, či Amal Clooney. Navíc, někteří tito chlapi jsou skutečně sexy. Vždyť posuďte sami!

Kendall Jenner

Na první pohled to vypadá jako práce snů. Létáte po světě, bydlíte v těch nejluxusnějších hotelích, vidíte místa, která byste možná nikdy nenavštívily. Realita je však mnohdy jiná. Bodyguardi kromě příjemných věcí, musí trpět i manýry známých krásek. Avšak ať se děje cokoliv, zůstávají s nimi a údajně by neměnili. Tento muž v pozadí Kendall Jenner, ji momentálně provází všude. Ať už jde o nákupy, večerní akci, pracovní záležitosti. Je jí neustále v patách. A kráska na něj nedá dopustit.

Gigi Hadid

Muž po boku Gigi Hadid má opravdu styl. Modré oči, distingované chování a navíc i své outfity vždy ladí podle příležitosti, kde se má známá plavovláska objevit. Pomáhá jí a asistuje při nákupech, nosí tašky, či obědy. A vždy při tom skvěle vypadá! Klobouk dolů, tomu se řekne oddanost práci.

Meghan Markle

Meghan Markle, vévodkyně ze Sussexu, si od okamžiku, kdy si vzala prince Harryho, musela zvykat na jiná pravidla. Do té doby populární herečka, s velkou dávkou svobody, se najednou ocitla nejen pod absolutním drobnohledem médií, ale i lidí, kteří mají na starosti její bezpečnost. Dosud s tím prý vnitřně bojuje a nedokáže si na to úplně zvyknout.

Přečtěte si: Královské děti středem zájmu od plenek: Podívejte se, co všechno jim přikazuje královský protokol

Victoria Beckham

Módní ikona a uznávaná návrhářka, Victoria Beckham si už léta buduje image chladné ženy, která je za všech okolností za dámu. Málokdy projevuje na veřejnosti emoce a soukromí si v maximální možné míře chrání. Možná i proto se bez přítomnosti bodyguardů nepohne ani na krok. Ano, všichni tito muži jí dělají každodenní společnost.

Amal Clooney

Okouzlující Amal Clooney, lidé milují pro její bezprostřednost a přirozenost. I po tom, co se uznávaná právnička stala manželkou známého herce, stojí nohama pevně na zemi. Dokonce si prý se svou osobní ochrankou výborně vychází. Nejdříve si sice na jejich přítomnost hůře zvykala, ale dnes to už bere jako běžnou součást života.

Nepřehlédněte: Meghan a Kate využily během těhotenství super optický klam na zeštíhlení: Dělala to i oslnivá Lady Diana

Foto:
Profimedia
Zdroj:
NM

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2019 Frogfoot s.r.o..