Začala jsem si s nejlepším kamarádem: Takový vztah je náročnější než manželství a vy už asi tušíte, proč

Pokud se přátelství promění na něco víc, není to vždy úplně ideální. Zejména v případě, pokud je to pak založeno jen na sexu. Andrea to pochopila v hodině dvanácté.

Zdroj: Profimedia
Zdroj: Profimedia

Andrea se s Patrikem kamarádila snad od plenek. Bydleli v jedné ulici, chodili do stejné školky, školy a přestože se jejich cesty během výšky na jistý čas rozešli, vždy byli v kontaktu. Od malička tvořili nerozlučnou dvojici. Nikdy však mezi nimi nebylo nic víc než kamarádství. Oba měli k sobě blízko jako sourozenci. Až do jistého momentu.

Přečtěte si: Muž v tomto znamení neustále čelí obvinění z nevěry: Žít s ním je těžký oříšek, toto si předtím prověřte

Byli jsme jako sourozenci

Andrea během studia odešla na stáž do Paříže. Studovala dějiny umění a získala zde stipendium. Sama si lepší místo nedokázala představit. V té době byl Patrik zase na Islandu. Chtěl si přivydělat a dostal tu slušné místo na šest měsíců. Nakolik on byl na škole externě, dalo se to skloubit. "Denně jsme si volali, naše videohovory neměli konce. Občas se mi nové kámošky v Paříži smály, že nemůžeme být jen kamarádi. Nicméně my jsme byli. City mezi námi byly odjakživa definovány. Věděli jsme, co chceme, po čem toužíme. Měla jsem přehled o tom, jaké ženy přitahují jeho, on věděl, jací muži mě. A rozhodně jsme tedy nebyli typ jeden druhého, věřte mi. Proto by mě ani ve snu nenapadlo, že by mezi námi mohlo k něčemu dojít. Ale člověk míní. .. a dále to asi znáte." Andrea se i po stipendiu rozhodla zůstat v Paříži. Získala stu skvělé místo, nové přátelé. Prakticky začala nový život. Nicméně Patrik do něj rozhodně stále patřil. Byli v neustálém kontaktu.

Najednou jsem ho viděla jinými očima

Až jeden moment, který mezi nimi změnil všechno. Stalo se to na Andreiných narozeninách. Jelikož nesehnala letenku výhodně na Slovensko, rozhodla se tentokrát zůstat ve Francii. Přestože se těšila na Patrika, řekla si, že to tentokrát oslaví i bez něj. "Jasně, že mi to bylo líto, byly to moje první narozeniny bez něj. No to jsem ještě netušila, co pro mě chystá. Patrik se objevil v momentě, kdy jsem měla sfouknout svíčky na dortu. Vše dohodl s mými kamarády. Nezmohla jsem se na slova. Normálně mě dojal. Toto byly jedny z mých nejkrásnějších narozenin. V ten večer mi připadal jako nejvíc sexy muž na světě. A i to mezi námi překročilo kamarádskou hranici. Ano, začali jsme si spolu. No ráno, když jsme se probrali , řekli jsme si, že nechceme skončit tak, že se jednou rozejdeme a nebudeme si umět přijít na jméno. Dohodli jsme, že občas spolu strávíme noc a každý z nás může randit, s kým chce."

Nepřehlédněte: Chcete partnera na celý život? Začněte si všímat jeho prstů na rukou, podle nich zjistíte, koho máte po svém boku

"Přesto, že jsem si myslela, že to ustojíme a nebude mi jeho randění vadit, mýlila jsem se. Zjistila jsem, že takový vztah je mnohem náročnější než manželství. Uběhlo pět let a mezi námi je to stále stejné ... a já nevím, kdy to takto zvládnu. Miluji ho, ale mám strach, že bych ho jednou mohla ztratit."

Foto:
Profimedia
Zdroj:
NM

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2019 Frogfoot s.r.o..