Tato znamení se k sobě nehodí: Podívejte se, zda to má s tou vaší polovičkou opravdu smysl

Některé páry nikdy nebudou žít v absolutní symbióze. Jednoduše je to tak dané. Občas osud zvláštním způsobem ovlivní náš život až natolik, že si to neumíme vysvětlit. A pokud jde o lásku, platí to snad dvojnásob.

Zdroj: Profimedia
Zdroj: Profimedia

Někdo jim nevěří, jiný na ně nedá dopustit. Pokud patříte k té druhé skupině, čtěte dále. Podařilo se nám zjistit, které znamení, z pohledu astronomie nejsou ani náhodou kompatibilní.

Mohlo by vás zajímat: Manžel udělal v mládí rozhodnutí, o kterém mi před svatbou neřekl: Teď nevím, jak se mám zachovat

Panna a Beran

Přestože jsou jako oheň a voda, absolutně se přitahují. Panna vzhlíží a obdivuje nezávislost a samostatnost Berana, ale na druhé straně ji ve vztahu nedokáže vystát. Beran, který rád riskuje a nikdy nezváží okolnosti, které mohou danou událost doprovázet se tak pro ustaranou Pannu stává jaksi malou hrozbou. Z dlouhodobého hlediska tyto dvě znamení nedokáží spolu fungovat. Vždy je totiž jedna nebo druhá strana nešťastná.

Rak a Ryby

Přestože obě tato znamení jsou charakteristické citlivostí, empatií a zbývající dávkou péče jako kterékoliv jiné, vůbec se k sobě nehodí. Dokáží skvěle fungovat, například v pracovní oblasti, neboť jde o podobně smýšlející kreativní duše. Nicméně ve vztahu jim jejich společná citlivost způsobuje více problémů než užitku. Časem se totiž začne projevovat na jedné, či druhé straně žárlivost. A je velká pravděpodobnost, že to někdo z dvojice neustojí. Právě z emocionálního hlediska.

Nepřehlédněte: Měl dokonalou manželku, přesto ji podváděl s horšími: V zoufalství udělala něco, čím pouze přilila olej do ohně

Lev a Štír

Lev je velmi specifický tím, že miluje flirtování, obdiv a pocit, když k němu někdo vzhlíží. A je proto, aby tento pocit mohl zažívat každý den, ochotný udělat cokoli. To se však nesetkává s pochopením bezprostředního a upřímného Štíra, který vyžaduje věrnost. Navíc obě tato znamení jsou velmi dominantní, proto je lepší, aby se v oblasti lásky drželi spíše od sebe. Po určité době by totiž jeden z partnerů rozhodne trpěl a nebyl šťastný. I kdyby to navenek nejdříve maskoval.

Vodnář a Střelec

Spojuje je cestování, smysl pro dobrodružství, poznávání nových lidí, či zemí. Ano, řeknete si, že na tom není nic špatného. Nicméně problém je, že tyto věci nepotřebují sdílet společně. Každý z nich, si svým způsobem užívá svou nezávislost. Navíc u Střelce se velmi často projevuje egoismus, který nedokáže Vodnář vystát.

Foto:
Profimedia
Zdroj:
NM

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2020 Frogfoot s.r.o..