Princ William je prý z královské rodiny nejzábavnější: Tomuto se směje Kate už roky a to z nich dělá silný pár

Princ William a jeho krásná manželka, vévodkyně z Cambridge, Kate Middleton, mají mezi sebou i po letech skvělý vztah. Říká se, že v každém silném vztahu nesmí chybět i humor a zdá se, že oni dva se tímto také řídí.

Zdroj:Profimedia
Zdroj:Profimedia

Podle informací magazínu Marie Claire je to právě princ William, který je nejzábavnějším členem královské rodiny. Ačkoli se to na první pohled nezdá, ani jeho krásná manželka Kate Middleton v ničem nezaostává. Ze svého manžela si prý utahuje ohledně jedné věci už léta. Tipněte si, o níž je řeč a proč jsou i díky tomu silným párem?

Mohlo by vás zajímat: Dcera Cindy Crawford touží v budoucnosti po této jedné důležité zásadě: Její partner by se měl inspirovat od jejího otce

Řeč je o princových vlasech

Zdroj blízký okolí páru, který je v neustále v centru pozornosti, prozradil na adresu Kate toto: "Kdykoliv Kate dostane šanci, vždy projeví svůj smysl pro humor. Nicméně tentokrát jsem byla ohromena její vtipem, který vypovídá o jejím lechtivém vztahu s princem Williamem. Na veřejnosti prý řekla nahlas to, co si určitě mnoho fanoušků myslí i v soukromí ... Princ William skutečně ztratil za poslední roky hodně vlasů. "

Čtěte také: Jednu vlastnost mají princ Harry a William společnou: Mají ji po své mámě Dianě a chtějí ji dále rozvíjet

Na adresu vlasů si Kate dělá legraci už léta

No, tento detail neušel nikomu z nás a Kate prý žertuje na adresu manželových vlasů neustále. Naposledy jeho vlasy zakomponovala do své odpovědi na otázku, zda by chtěla i čtvrté dítě. Její odpověď zněla takto: "No, myslím, že William by mohl být znepokojen co se týče čtvrtého potomka ... víte, 4 děti v průběhu 10 let, které běhají po domě ..." Všem podle zmíněného zdroje bylo prý jasné, že Kate tím myslela, že by možná o vlasy přišel již zcela. Dokonce dodala, že její manžel by jí neodpustil, kdyby si nedělala legraci z jeho vlasů.

Nepřehlédněte: Nicole Scherzinger se ve čtyřicítce drží jedné zásady: Kdyby to věděla dříve, její hubnutí by bylo účinnější

Smích je kořením lásky

Tentýž zdroj také na adresu Williama řekl, že je to nejzábavnější člověk z královské rodiny, jehož potkal: "Ve skutečnosti je samý vtip a dělá spoustu žertů. Je to velmi zábavný chlap a žertování mezi ním a Kate, ta energie, je opravdu zábavná. Vypadají jako opravdu zamilovaní ..." Inu, ne nadarmo se říká, že smích je kořením lásky. Právě to je znakem silného a sebevědomého vztahu, ale i stále dobře fungující chemie mezi nimi i po letech.

Foto:
Profimedia
Zdroj:
mm

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2019 Frogfoot s.r.o..