Nevěru nikdy neutajíte dlouhodobě: Tato jedna věc mě prozradila a téměř jsem přišla o manžela

Pokud si myslíte, že nevěra je něco, co nevyplave na povrch, mýlíte se. Navíc, pokud vyjde pravda ven po letech, většinou to má i trpkou příchuť.

Zdroj: Profimedia
Zdroj: Profimedia

"Brali jsme se z čisté a upřímné lásky. Oba jsme měli čerstvých osmnáct. V té době tomu nikdo nerozuměl a všichni nám říkali, ať ještě počkáme. Prý máme čas a nic nám neujde. V dnešní době a ani před dvanácti lety se v tomto nic nezměnilo. Postoj společnosti k manželství zůstal jakýsi vágní. Všichni, kteří touží po tomto svazku jakoby se odlišovali od drtivé většiny, alespoň já mám ten pocit," začíná své vyprávění Timea.

Někdy je méně více

Manželství křehké blondýnky a dnes už úspěšného marketingového ředitele Šimona, bylo vždy idylické. Tvořili prototyp rodiny, který dnes už vídáme skutečně spíše výjimečně. V čerstvé třicítce měli za sebou sňatek, oba skvělé postavení v profesní oblasti a dvě zdravé rozkošné ratolesti. "V podstatě jsme si žili jako v pohádce. V ničem jsme se nemuseli omezovat, mohli jsme si dopřát vše po čem jsme toužili. Přesto, mi něco chybělo," rozpovídá se Timea. To po čem roky toužila a neměla to, bylo prosté. Manželova pozornost. Šimon se zejména po narození dětí soustředil spíše na práci. "Rozumím, že nás chtěl zajistit, nechtěl, aby nám cokoli chybělo a cením si to, ale já jsem trpěla nedostatkem." Absence pozornosti a lásky se nakonec projevila. I přesto, že všechno ostatní bylo na první pohled dokonalé.

Nepřehlédněte: Takto zjistíte, zda je pro vás opravdu ten pravý: Tyto tři body považují i vztahoví coachové za klíčové

"Každou neděli večer jsme měly s kamarádkami babskou jízdu. Nepředstavujte si žádný velký mejdan. Všechny jsme mámy. Prostě jsme šly do oblíbeného podniku na večeři a pár skleniček vína. Odreagovat se, zapomenout na pleny, kojení, zda neustále napomínání" mini lidí " , kteří nám během dne byly nepřetržitě v patách. Asi všechny mámy vědí, o čem je řeč. Jen tento večer u mě změnil více, jak jsem očekávala."

Pravda se vždy ukáže

Timea se cítila frustrovaná. Připadala si neatraktivní, nepotřebná a nabývala pocitu, že už nic lepšího než vyměňování plen ji nečeká. V tomto rozpoložení, se v její přítomnosti objevil Alex. Nejlepší kamarád jejího manžela. Timea ho vždy přitahovala, jen se logicky držel zkrátka. Vždyť to byla žena jeho kámoše. No v ten večer bylo všechno jakési jiné. A oni dva měli k sobě najednou mnohem blíže než kdykoliv předtím. Timea mu začala vyprávět, čímž ve vztahu trpí a Alex ji v její pochybnostech vůči Šimonovi, velmi vědomě podporoval. Až dosáhl to, že nakonec skončili spolu v jeho bytě. Když se ráno probudili, rozumně se dohodli, že to nikomu neřeknou. Tato jejich dohoda skutečně platila. Více než osmnáct měsíců. Nicméně nakonec pravda přece jen vyplula na povrch.

Přečtěte si: Toto znamení patří mezi nejnáročnější: Chtějí vše a snaží se toho dosáhnout za všech okolností

"Velmi dobře si pamatuji ten okamžik. Bylo to v létě, u nás na domě u bazénu. Řešili jsme znaménka na těle a to, co představuje rizika. Běžné, nevinné téma. Na co Alex velmi bezprostředně zareagoval, že i já bych si měla nechat vybrat to své větší. Pro jistotu. Ačkoli to myslel dobře, problém byl v tom, že ho mám v oblasti, která není vidět ani v bikinách. Mému muži bylo vše jasné. Okamžitě pochopil. Můj vystrašený pohled, ho v jeho pochybnostech jen potvrdil . Nemělo smysl zapírat. Řekla jsem mu celou pravdu. Ačkoli dodnes s tím není úplně vyrovnaný, jsme stále spolu. Naše děti nás drží při sobě. Alespoň Šimona při mně. Bojím se však okamžiku, kdy chlapci odrostou ..."

Foto:
Profimedia
Zdroj:
NM

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2020 Frogfoot s.r.o..