Nejkrásnější jarní květinové vůně, které zvýší vaši přitažlivost: S těmito budete něžná a neodolatelná

Nechte na jaře vyniknout svou jemnější stránku duše a stanete se pro muže doslova magnetem. Květinové tóny si podmaní vaše smysly, to si můžete být jisté.

Zdroj: Profimedia
Zdroj: Profimedia

Oslnivá verze květinového opojení

Měkký výbuch sladkých tónů v podobě pramínku šťavnaté, křišťálově čisté hruškové šťávy a kapky medové rosy z té nejčistší růže. Ve víru měděných lupínků růže budete mít pocit, jako byste nikdy nechtěly, aby tento okamžik skončil. L'Eau d'Issey Pure Nectar de Parfum od Issey Miyake vám tento sen bude stále připomínat.

Měly byste vědět: Nový odstín vlasů, který si vás získá během tmavých dní: Odlesky měděné jsou opět v módě

Smyslnost divoké růže na okraji oceánu

Netradiční kombinace stoupající sladké růže s čerstvým vánkem. White Tea Wild Rose Elizabeth Arden je odrazem smyslné kytice růží s delikátním květem hrušky a pivoňky. "Okamžik inspirovaný příjemnou vzpomínkou, kdy se vzduch začíná ohřívat, raší první růžové květy a jejich podmanivá vůně se šíří kolem nás," prozradil parfumér Guillaume Flavigny & Rodrigo Flores-Roux.

Moderní žena, která chce uniknout od světa přetvářky

Miu Miu Twist má hloubku, ale je lehká, decentní a povzbudivá. Vyzařuje z ní uhrančivý jas. Jiskra Vert de Bergamot a květ jabloně ustupují hutnému motivu cedru a akordu růžové ambry. Dřevitá vrstva připomíná aroma cukrové třtiny v čistém vzduchu. Je pro všechny ženy, které chtějí působit sebejistě, ale zároveň si chtějí stále zachovat svou jemnější stránku.

Spojení nedokonalé ladnosti, síly a nezávislé duše

Giorgio Armani Si Fiori Eau de Parfum v sobě spojuje květinu, která definuje přesně to, pro jaké ženy je vůně určena. Silná touha moderní ženy být odvážnou jako nikdy předtím byla vyslyšena a naplněna. "Si je můj hold k modernímu pojetí ženskosti, té neodolatelné ladnosti, síly a nezávislosti duše," vyjádřil se samotný návrhář Giorgio Armani.

Žena plná energie a chuti vychutnávat si tento svět

Dior Joy. Už samotný název říká, že vše se točí kolem radosti. Pravá, nefalšovaná a vycházející z hloubky duše. Jemný závoj květin, citrusových plodů, dřeva a pižma se spojují s jasmínem, mandarinkou či bergamotem. Voda a sluneční paprsky v nás evokují tu největší radost, kdy zapomeneme na všechny starosti všedních dní.

Nepřehlédněte: Hydratační péče o vaše víčka: Nedovolte chladu vzít vám krásu vašich očí

Foto:
Profimedia, Elizabeth Arden, Giorgio Armani, Dior
Zdroj:
ms

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2020 Frogfoot s.r.o..