Na tento večer rozhodně nikdy nezapomenu: Zůstal mi z něj suvenýr na celý život, a to s tímto mužem

Přestože si Saša myslela, že jí se to stát nikdy nemůže, stalo se. Jedna noc změnila kompletně její budoucnost. A ona se musela rozhodnout, jak se k tomu postaví. Jaké je to, když nezůstane sex na jednu noc bez následků?

Zdroj: Profimedia
Zdroj: Profimedia

Saša na rozdíl od jejích kamarádek nikdy nepatřila mezi typy, které se touží usadit. Odjakživa preferovala spíše bohémský styl života. Neměla stabilní práci, spíše si přivydělávala příležitostnými brigádami. A to i když měla po třicítce.

Přečtěte si: Jsem vdaná, ale dodnes vzpomínám na svou první lásku: Pokaždé, když ho znovu vidím, mám chuť něco udělat

Milovala totiž cestování. Jakmile dovršila osmnáct odešla za poslední našetřené peníze do Thajska a zůstala tam dva roky. Pak se přesunula na Bali, do Vietnamu, Singapuru a nakonec do Chile. Milovala dobrodružství, pocit svobody a volnosti. A nikdy se jí na tom nezdálo nic zvláštního. Spíše nechápavě hleděla na své kamarádky, které si zakládaly rodiny. Vůbec nebyla ten typ, který by se cítil na dítě. Měla z toho paniku a hrůzu. Doslova.

Jedna noc ovlivnila vše

Když přišla na Slovensko na svatbu své nejmladší sestry, nečekala, že jeden okamžik a rozhodnutí ovlivní celou její budoucnost a další směřování. "Jana se vdávala zcela nečekaně, vždy do všeho šla bezhlavě. Jedině to jsme my dvě měly společné. Jinak jsme byly jako oheň a voda. Byla jsem však ráda, že moje malá sestra je šťastná a spokojená. V ten den opravdu zářila. A u mě nastal jen malý záblesk během obřadu, když jsem se zamyslela nad tím, zda toto budu jednou mít i já. Tehdy jsem ani netušila, jak blízko to bude," začíná své vyprávění sympatická brunetka.

Nepřehlédněte: 5 typů mužů, kterým se raději vyhněte: Od těchto dlouhodobý vztah určitě neočekávejte

Na svatbu Jany přišel i Ondra. Sašin bývalý spolužák. Nikdy k sobě neměli blízko, ale tento večer byli jaksi naladěni na stejnou vlnu. Samozřejmě i alkohol v tom sehrál jistou roli. Dobře se bavili a nakonec skončili na jednom pokoji. "Ano, strávili jsme spolu noc. Nebrala jsem antikoncepci, protože jsem neměla stabilního přítele, přišlo mi to zbytečné." Tušíte správně, Saša v ten večer otěhotněla.

Láska dokáže zázraky

"Zjistila jsem to krátce po návratu do Chile. Úplně se mi změnily chutě, cítila jsem se neustále unavená. Dobře jsem věděla, čemu to mám připsat. Test mi vyšel pozitivní ještě ve čtvrtém týdnu. A budu upřímná, velmi dlouho jsem váhala, jak se rozhodnout. No od té doby uběhly tři roky a já si život bez malé Adély neumím představit. Ačkoliv moje dcerka neví, kdo je její otec a on netuší, že dceru má, jsem tu pro ni já. Má mámu, které sice obrátila život naruby, ale dělá jí každý den tím nejkrásnějším. Nevím, co přinese budoucnost, ale moje dcera je pro mě vším. Naučila mě pokoře a skutečné lásce ... Já jen doufám, že pro ni budu dobrou mámou, ostatní mě naučí ona. Už teď mi dává každý den nejlepší životní lekce ..."

Foto:
Profimedia
Zdroj:
NM

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2020 Frogfoot s.r.o..