Co má společného královna Alžběta II. a Meghan Markle? Díky této věci je jí manželka Harryho mnohem bližší

I vám se vždy zdálo, že manželka prince Harryho, je samotnému Veličenstvu snad o něco sympatičtější než vévodkyně Kate Middleton? Ano, nemýlíte se. A my víme, čím to je.

Zdroj: Profimedia
Zdroj: Profimedia

Ačkoliv se na začátku romance známé herečky Meghan Markle a prince Harryho zdálo, že právě královna Alžeta II. bude člověk, který zásadně zasáhne proti  jejich vztahu, opak je pravdou. Sympatickou Meghan si prý její veličenstvo okamžitě oblíbilo. I přesto, že brunetka patří do rodiny poměrně krátce, královna nedá na Meghan dopustit a je jejím miláčkem.

Mohlo by vás zajímat: Angelina Jolie byla už odmalička předurčena na úspěch: Této vlastnosti si u ní všimla její máma, zůstala jí dodnes

Velmi rychle si k sobě našly cestu

Královna si prý novou vévodkyni ze Sussexu velmi oblíbila, protože mají společných hned několik věcí. Nicméně jedna vášeň je pro obě natolik velká, že si okamžitě padly do oka. To co je spojuje je láska. Láska k čtyřnohým miláčkům. Královna Alžběta II. je známá tím, že od dětství zbožňuje pejsky. A stejně je na tom i Meghan. Právě čtyřnozí chlupáči královny, si Meghan okamžitě zamilovali.

I sám princ Harry jednou přiznal, že vždy na něj královniny psy štěkali, avšak od té doby co je s ním Meghan, nevydali ze sebe ani hlásku. No a jelikož je její veličenstvo velmi pověrčivé a říká se, že zvířata cítí u lidí dobro, Meghan se stala její oblíbenkyní téměř okamžitě. Hodně času tak dokonce tráví v dvojici, což může v přítomnosti královny skutečně málokdo.

Nepřehlédněte: Kate Middleton si zakládá u nákupu potravin na tomto: Pokračuje v tradici, kterou si oblíbila i královna Alžběta II.

Důvěřuje jí ve více věcech

Samotná královna svou náklonnost k Meghan prokázala i tím, že jí přidělila hned několik organizací, nad nimiž bude krásná brunetka nést záštitu. Prokázala tím velkou důvěru vůči Meghan, kterou zjevně má. No a velmi pěkné gesto, udělala pro Meghan během loňských Vánoc. Přes svátky pozvala královna Alžběta II. i mámu vévodkyně do paláce. Není totiž ani náhodou běžné, aby člověk bez urozeného původu, trávil jedny z nejdůležitějších svátků roku ve společnosti panovnické rodiny.

Je třeba uznat, že manželku svého vnuka Harryho má evidentně opravdu ráda. Navíc to, co se královně na Meghan velmi líbí je její odhodlanost a snaha vše zlepšovat. Okouzlující kráska si tedy získala nejen srdce britského prince, ale i přízeň samotné královny. A to opravdu není úplně běžné!

Foto:
Profimedia
Zdroj:
NM

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2020 Frogfoot s.r.o..