Měla jsem podezření, že můj muž je tajně na seznamce: Falešný profil mě přivedl k tomu, co, nebo koho tam hledal

Dnešní doba je na vztahy velmi křehká a co si budeme říkat, prsty v tom má i internet jako takový. Stačí tak málo a hned jste ve spojení s kýmkoli, kdo se vám podle fotky zlíbí.

Zdroj: Profimedia
Zdroj: Profimedia

Pokud jste dosud neměly v milostném životě problém a muž se k vám otočí zády z ničeho nic, je to minimálně podezřelé. To se stalo i naší čtenářce Natálii (27), která měla jistý čas podezření, že její muž je za jejími zády na vztahové seznamce. Zřejmě na něj přišla krize středního věku, protože byl o 13 let starší. A to vyvolalo jisté obavy.

Přečtěte si: Takoví muži skutečně přitahují dnešní ženy: Pokud přijde na výběr životního partnera, tyto typy mají šanci

Na to, aby muž zamaskoval stopy po nevěře používá jednoduchou, ale velmi prokouknutelnou taktiku. Dokola opakuje tutéž věc, avšak jinými způsoby, aby vás ujistil, že "opravdu", ale "opravdu" říká pravdu. Zoufalé situace vedou k zoufalým činům a Natália se proto rozhodla, že se zkusí podívat na jednu z nejpopulárnějších seznamek. Více už však čtěte její slova.

Vytvořila jsem si falešný účet s takovouto identitou

Nesnáším seznamky a ať jsou jakékoliv trendy, pro mě je to něco, kde bych si rozhodně nehledala muže pro společnou budoucnost. Musela jsem však v sobě něco prolomit, abych zjistila, zda se na ní nachází i můj muž, něco v podvědomí mi totiž říkalo, že ano. Ženy jsou už jednou takové a mají jakýsi šestý smysl, což se potvrdilo i mně.

Vytvořila jsem si falešný profil s falešnou identitou. Co se týče podoby, snažila jsem si vybrat vzhled ženy, který byl typově podobný mně. Zvyšovalo to totiž šance, že se můj muž chytí do pasti rychleji. Nestalo se tak a tak jsem musela přejít na plán B.

Musela jsem vést paralelní život

Jako žena s falešným profilem jsem se rozhodla oslovit já jeho a učinit tak první krok. Nechytil se však hned a mě na chvíli propadla představa, že mě může snadno odhalit, ale to byly jen paranoie. Později odepsal, ale byl na slovo skoupý. Zkusila jsem ho škádlit, začít flirtovat a chvíli se zdálo, že ho to baví také. Bylo pro mě těžké žít paralelní život. Musela jsem se tvářit nenápadně a v reálném vztahu předstírat, že je všechno v pořádku. I když jsem už v té době věděla, že si na seznamce zřejmě píše s více.

Dozvěděla jsem se o sobě nemilou pravdu

Později se však odmlčel a tak jsem mu po pár dnech napsala znovu. Tehdy se už jeho chování ke mně změnilo k nepoznání a zůstal o moc více chladný. Opět jsem si myslela, že neumím lhát a zřejmě tuší, kdo se za tímto falešným profilem skrývá. Po pár dnech přišla zpráva, kde se to jistým vyhýbavým způsobem snažil ukončit. Nerozuměla jsem proč, tajně jsem doufala, že mi napíše něco ve smyslu, že má ženu, kterou miluje. Zřejmě jsem byla pořádně naivní. Pak to z něj vylezlo a řekl mi, že hledá překvapení pro svou partnerku, v překladu, pohlednou ženu, které by nevadilo být v trojce. Dodal také to, že ať se nezlobím, ale jeho vkus je úplně jiný a fyzickým vzhledem nezodpovídám tomu, co ho vzrušuje ...

Nepřehlédněte: Nejčastější věc, kterou ženy pohrdají: Pokud budete utíkat před pravdou, muž se začne poohlížet po jiných

Pochopila jsem, že na jedné straně chce okořenit náš milostný život, na straně druhé jsem se takto dozvěděla, že jeho vkus je vlastně přesný opak toho, jak vypadám já a dosud jsem to ani netušila. Od té doby se v posteli s ním nedokážu uvolnit a dokonce ani nikdy nepřišel s návrhem, že by se mu to líbilo v trojici. Obávám se proto, že to tak dělá za mými zády, ale nemám žádný důkaz a nechci si zničit vztah jen kvůli tomu, že to někde na seznamce anonymně napsal. Muži totiž někdy tropí hlouposti, i když to tak ve skutečnosti nemyslí ...

Foto:
Profimedia
Zdroj:
fem

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2020 Frogfoot s.r.o..