Chůva královských dětí je na roztrhání: Podívejte se, jak vypadá den ženy, která se celý den věnuje královským dětem

Přestože vévodkyně Kate Middloton od začátku nechtěla chůvu a dětem se toužila věnovat výhradně sama. Přece jen má však nakonec po svém boku ženu, která jí pomáhá. Podívejte se, kdo stojí v pozadí výchovy George, Charlotte a Louise.

Zdroj: Profimedia
Zdroj: Profimedia

Vévodkyně Kate od chvíle, kdy se měla stát mámou, prohlašovala, že žádnou chůvu nepotřebuje a nechce. Vše v rámci péče o ratolesti, chtěla zvládat bez pomoci kohokoli jiného. A je pravda, že téměř všechny záležitosti kolem prvorozeného prince George dělala bravurně sama. Avšak vždy měla u sebe jakousi oporu. A tou je zázračná Maria Teresa Turrion Borrallo, mnohými familiárně přezdívaná i Mary Poppins.

Mohlo by vás zajímat: Tyto tři znamení patří mezi najžárlivější: Chorobná nedůvěra dělá soužití s nimi náročnější

Zázračná "Mary Poppins"

Královské povinnosti totiž krásné Kate mnohokrát bránily věnovat se výhradně Georgovi. A s příchodem Charlotte a Louisa, by to už skutečně bez někoho po svém boku jen těžko zvládala. Protokol je totiž neúprosný a na některé akce děti prostě nepatří. V té chvíli se královským dětem věnuje právě Maria. Je velmi tichá, distingovaná a téměř neviditelná. Přesto je její úloha v životě mladého královského páru nenahraditelná.

Patří mezi elitu

S Kate si prý téměř okamžitě padly do oka a naladily se na stejnou vlnu. Shodují se i v názorech na výchovu dětí a to je snad nejpodstatnější. Marie pochází ze Španělska a jak asi tušíte, patří mezi pečovatelskou elitu. Studium trávila na prestižní Norland College, která se věnuje výchově profesionálových chův už něco více než 125 let. Kromě protokolu a domácích prací, má zvládnutou školu smyku, ovládá bojová umění, ví jak se chovat v případě únosu dětí.

Nepřehlédněte: Takoví muži skutečně přitahují dnešní ženy: Pokud přijde na výběr životního partnera, tyto typy mají šanci

Toto všechno musí zvládnout

Její den je však plný povinností. Ráno začíná převlékáním dětí z pyžamek, pomůže jim se snídaní, následně má s nimi hodinu španělštiny a pak je čas pro hry. Na oběd je opět převléká, dohlédne aby snědly co je třeba a opět nastává čas na učení základních věcí, které mají královské děti již ovládat. Následně jim přečte pohádku a děti si jdou odpočinout. Odpoledne mají opět edukační a podvečer je čas na hry a pobyt v zahradě. Na večeři a noční spánek je ukládá už sama Kate. Na tom si velmi vévodkyně zakládá. Nuže co dodat, zdá se, že královské děti mají opravdu tu nejlepší chůvu na světě.

Foto:
Profimedia
Zdroj:
NM

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2020 Frogfoot s.r.o..