Na těchto 5 věcí se muži soustředí během prvních sekund, dokud se s vámi seznamují: Co neunikne jejich pohledu?

I vás vždy zajímalo, na co jako první muž myslí, když vás uvidí? Nám se to podařilo zjistit z pravé ruky.

Zdroj: Profimedia
Zdroj: Profimedia

Víte, co považují muži na ženách za nesmírně sexy a co je opravdu přitahuje? Jsou to věci, které si všimnou během prvních sekund, kdy se s vámi seznamují. A mužskému skeneru tedy rozhodně nic neunikne.

Mohlo by vás zajímat: Tyto tři znamení patří mezi najžárlivější: Chorobná nedůvěra dělá soužití s nimi náročnější

Tajemství ženské krásy

1. Vůně

Tušily jste, že absolutně první, co si na vás muž všimne, respektive zaeviduje to všemi smysly je vůně? Pro velkou většinu mužů je neuvěřitelně přitažlivá jemná vůně ovoce. "Myslím, že všechny mé přítelkyně používaly stejný parfém, ale ne, "směje se 33letý Ivan. "Teď vážně, každá používala jemnou, letní vůni a já jsem to miloval. Vždy když takovou vůni cítím, je mi jaksi lépe. Neumíte si představit jak afrodiziakální právě vůně působí," dodává.

2. Make - up

Ano, muži se rádi zahledí na ženu bez jakýchkoli líčidel. Je to tak. Vyvarujte se hrubým nánosům make-upu, výrazným očním stínům, přehnaně dlouhým nehtům či umělým řasám. Tyto věci chlapi opravdu nemusí, alespoň drtivá většina z nich. Působí to na ně levně a příliš uměle. Ano, možná se za takovou ženou ohlédnou, ale atraktivní se jim rozhodně nezdá. "Netoužím po panence Barbie. Miluji na ženách přirozenost a to, že se ráno probudím s někým, při kom i usínám. Jednou jsem měl přítelkyni, která preferovala takový výraznější styl ve všem, ale náš "vztah" trval přesně pět dní," říká 36letý učitel Andrej.

3. Postava

I vy se stydíte za nějaké to své kilo navíc? Okamžitě s tím přestaňte. Nikdo přece není dokonalý. Ani chlapi. A velmi dobře si to uvědomují. Avšak pokud vy sama vysíláte signály hned na úvod, že nejste se sebou spokojená, stejně vás bude vnímat i opačné pohlaví. "Nikdy jsem nechodil s holkou která měla postavu modelky, ale každá byla pro mě krásná. A úplně seriózně i když neměly top postavu, ani mi to během seznamování nedošlo. Každá se mi zdála krásná. Vnímáme vás jako celek a to co vyzařuje je silnější než dvě tři kila navíc, věřte mi," říká 32letý Oliver.

4. Účes

Vlasy jsou korunou krásy. Klišé, které je však pravdivé. A muži si je na vás okamžitě všimnou. "Moje holka vždy nosila ležérní účesy, buď měla rozpuštěné vlasy nebo cop. A musím přiznat, že je to nejvíce sexy," říká 38letý Tibor.

5. Outfit

"Nečekáme, že budete chodit v mini sukni a vysokých podpatcích za každých okolností. Ano, čas od času je to fajn, ale nezapomínejte, že méně je někdy více. Pro mě osobně jsou velmi sexy úzké jeansy a obyčejná košile. To stačí a okamžitě mě to zaujme" dodává 34letý Igor.

Nepřehlédněte: Tyto tři znamení patří mezi najžárlivější: Chorobná nedůvěra dělá soužití s nimi náročnější

Přesně toto je pět základních věcí, které je na vás okamžitě upoutají. Pokud to tedy shrneme, muži preferují přirozenou barvu vlasů, považují za nejpřitažlivější ležérní účes, upřednostňují jemný make-up na překrytí nedostatků a ocení sebevědomí ženy, která se cítí atraktivní i když není nalíčená. I vás to překvapilo?

Foto:
Profimedia
Zdroj:
NM

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2020 Frogfoot s.r.o..