Pleť bez vrásek a vzhled dvacítky: Takto si okouzlující Meghan Markle pomáhá k dokonalosti

Vévodkyně Meghan Markle byla vždy okouzlující a sexy. A při pohledu na ni se zdá, že snad existuje elixír mládí. Podívejte se, díky čemuž má pleť jako alabastr!

Zdroj: Profimedia
Zdroj: Profimedia

Víme, krásná pleť je snem každé z nás. Jen ne všechny máme to štěstí. Stejně na tom byla i sympatická Meghan Markle. Prý i jí samotné trvalo roky, než zjistila, co citlivé pokožce, kterou má vyhovuje a co naopak ne. Sama tvrdí, že pokud se ke své pokožce budete chovat s respektem, ona vám to vrátí. A na vévodkyni je to věru vidět. Dnes je její snědá pokožka bez jediné chybičky.

Mohlo by vás zajímat: Děti Angeliny Jolie jsou už pořádně velké: Podívejte, kolik let mají nejstarší a jaký zvyk si osvojily

Krása vychází zevnitř

Ačkoli to zní jako klišé, je to fakt. To jak se cítíme vyzařujeme i navenek. A nejde jen o jakousi psychickou rovnováhu, která je nezbytná. Musíte si v první řadě dávat pozor na to, co jíte. To je podle Meghan klíčové. Náš jídelníček se totiž odráží a filtruje přes naši pokožku. Zapomeňte na sladkosti, mléčné výrobky a mouku. Přesně tyto tři základní věci, Meghan ze stravy zcela vyloučila. I když sem-tam zhřeší, nestává se jí to velmi často. Prý jí to za to nestojí. Už po čtyřech týdnech, kdy vyloučíte tyto věci, budete vidět výsledky.

Hydratace, hydratace, hydratace

A je jedno, jestli máte mastnou, smíšenou nebo suchou pokožku. Hydratace je velmi důležitá. Nejenže Meghan pije dostatečné množství čisté vody, ale několikrát za den používá na pokožku i malý zázrak ve formě termální vody ve spreji. Je to skvělý způsob, kterým uklidníte pokožku a eliminujete negativní vlivy vnějšího prostředí, které ji zatěžují.

Ranní rituál

Mezi ranní beauty rutinu Meghan, patří citrónová maska. Její síla je zejména v tom, že skvěle stahuje póry a kožní maz. Meghan si ji dává každé ráno, hned po probuzení. Šťávu z citronu zamíchejte s lžičkou kurkumy, s vodou a naneste na pár minut na pleť. Zcela postačí tři. Efekt uvidíte téměř okamžitě.

Čajovníkový olej

Toto je beauty produkt, bez kterého si vévodkyně neumí představit den. Jeho antiseptické účinky pomáhají na pokožce ničit mikroorganismy, způsobující kožní problémy. Skvěle pleť zklidní a poradí si i s drobnými pigmentovými kručí a mimickými vráskami. Pokud jste ho ještě nezkusily, je čas to změnit. Nemyslíte?

Nepřehlédněte: Princezna Diana se chtěla vždy líbit: Aby si udržela postavu přesýpacích hodin, dělala každé ráno tuto aktivitu

Foto:
Profimedia
Zdroj:
NM

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2019 Frogfoot s.r.o..