Kate Middleton se již více než 20 let řídí jednou radou: Víte, kdo jí ji dal a proč jí pomáhá v životě?

V mládí dostala vévodkyně z Cambridge, Kate Middleton, jednu radu, která se ukázala jako velmi vděčná a účinná. Kate s ní žije již téměř 20 let a možná by stála za to, abychom ji vyzkoušely i my.

Zdroj: Profimedia
Zdroj: Profimedia

Úsměv je klíčem k úspěchu

Nevím jak vy, ale my, když si vybavíme tvář krásné vévodkyně z Cambridge, Kate Middleton, zjeví se nám vždy s širokým úsměvem na rtech. Jinak si ji neumíme už ani představit. Podle magazínu Marie Claire, královská expertka a biografka, Katie Nicholl, která podrobně studuje životy členy královské rodiny, tedy i ten Katin, si myslí, že právě úsměv může stát za životním úspěchem vévodkyně.

Mohlo by vás zajímat: Princezna Diana se chtěla vždy líbit: Aby si udržela postavu přesýpacích hodin, dělala každé ráno tuto aktivitu

Kate i s jejím úsměvem je prostě královská

Katie Nicholl popisuje život vévodkyně v dokumentární knize s názvem Kate: Budoucí královna. V ní popisuje i to, jak Kate působí na lidi. Mluví o ní, že má úžasný život, je brilantní, krásná a doslova královská, cestuje po světě jako diplomat, věnuje se svým povinnostem a to vše vždy s úsměvem na rtech.

Čtěte také: Nejdéle vládnoucí panovnice v dějinách Spojeného království, je i dnes velmi vytížená: Jak vypadá den královny?

Radou se řídí v soukromí i na veřejnosti

Je to už téměř 20 let, co vévodkyně Kate Middleton dostala jednu životní a inspirativní radu, kterou se řídí v každé situaci nejen v rámci plnění si svých královských povinností, ale i v soukromém životě. Dal jí ji jeden z jejích nejoblíbenějších učitelů, bývalý ředitel školy St. Andrews Prep School, Robert Acheson, kterému Kate na oplátku věnovala medvídka podepsaného všemi členy její rodiny a s odkazem: "Vždy se budu usmívat." Později se prý tento učitel vyjádřil, že dal Kate radu, aby vše v životě procházela s úsměvem, protože měla ten nejúžasnější úsměv, s čímž souhlasíme.

Nepřehlédněte: Dcera Cindy Crawford touží v budoucnosti po této jedné důležité zásadě: Její partner by se měl inspirovat od jejího otce

Vyzařuje grácii hodnou královny

Tato pamětní moudrost z úst učitele se Kate rozhodně dostala pod kůži a dnes svým úsměvem skutečně rozzařuje svět. Nejen, že okouzlila prince Williama, ale i své krajany a královskou monarchii reprezentuje se skutečnou grácií královny, nemyslíte?

Foto:
Profimedia
Zdroj:
mm

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2020 Frogfoot s.r.o..