Muže 21. století přitahují takové ženy: Ujistěte se, zda je dokážete opravdu zaujmout

V dnešní době, mají muži mnohem větší nároky. Na všechno. Ženy nevyjímaje. Víte, co je na nás nejvíce přitahuje?

Zdroj: Profimedia
Zdroj: Profimedia

Ano, přitažlivý vzhled je pro muže nesmírně důležitý, to si nemusíme lhát. Avšak to co je k nám láká jako magnet, není jen dokonalé tělo, perfektní vzhled a sexy outfit. Víte, co považují muži na ženách za mimořádně svůdné a sexy? Myslíme, že budete překvapené, když zjistíte, jaké maličkosti nás dělají v jejich očích atraktivními.

Mohlo by vás zajímat: Randila jsem s mužem, který každou svou ženu podvedl: Dala jsem mu šanci a chcete vědět, jak to dopadlo?

Samostatnost

Je to tak a jde to s dobou. Ačkoli to muži neradi přiznávají nahlas, touží po samostatné a sebevědomé ženě. Takové, která nebude chodit s každou maličkostí za nimi. Žijeme momentálně v tak uspěchaném období, že nemají ani náhodou čas analyzovat naše nálady, či potřeby na denní bázi. Proto oceňují a velmi jim imponuje fakt, pokud dokážeme mnoho věcí bez nich. Netvrdíme, že se máte tvářit, že muže nepotřebujete, to vůbec ne, ale zkuste věci, které dokážete zvládnout bez muže udělat sama. A zjistíte, že ten po vašem boku to mimořádně ocení!

Nakažlivý smích

Snad neexistuje nic horšího než žena, která se neustále na něco stěžuje a je nespokojená. Naopak, pokud jej každý ráno a večer přivítáte úsměvem, už po pár dnech uvidíte zásadní změnu v jeho chování. A navíc, smích je něco, co muži považují za mimořádně afrodiziakální. Takže od nynějška to zkuste tímto stylem každý den. Nejenže to prospěje vašemu vztahu, ale i vám samé. Pozitivní emoce totiž vyvolávají i pozitivní situace, tak se toho držte. Upřímný smích je něco, co muže dostane i v té nejneočekávanější situaci.

Bosé nohy

Věděly jste, že drtivá většina mužů považuje bosé nohy za neuvěřitelně sexy a už při prvním setkání se jejich pozornost obrací právě na tuto část vašeho těla? Například v minulosti, mohli muži vidět ženské chodidlo až po svatbě. No a dnes je to pro ně také mimořádně atraktivní.

Nepřehlédněte: Muž v tomto znamení neustále čelí obvinění z nevěry: Žít s ním je těžký oříšek, toto si předtím prověřte

Vůně

Značná většina mužů se shoduje v tom, že už při prvním setkání velmi intenzivně vnímají ženský parfém. Mnozí z nich si právě s danou vůní, vždy spojují různé asociace a osoby. Někteří si dokonce dokáží vůni zapamatovat a hned ji přiřadit k ženě. Velmi důležité je však používat parfém, který vás vystihuje a při kterém máte vy sama pozitivní emoce. Tehdy to je vidět i navenek. Přesně to totiž pak vysíláte do okolí.

Trpělivost

Jde o vlastnost, kterou nemá každá z nás, ale pro muže je přímo klíčová. A všímají si ji téměř okamžitě, při poznávání. Potřebují totiž po svém boku někoho, kdo dokáže tolerovat jejich občasné změny nálad, pánské jízdy, fotbalové zápasy a nebo pivo s nejlepším kamarádem. A to, o co v tomto případě opravdu nestojí, jsou výčitky. Proto pokud jim projevíte empatii a pochopení v takových banálních maličkostech, stanete se v jejich očích bohyní. Skutečně.

Foto:
Profimedia
Zdroj:
NM

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2020 Frogfoot s.r.o..