Kolik zkrášlovacích zákroků musela podstoupit, aby vypadala takto? Pamatujete si ještě na její původní tvář?

Mezi slavnými Kardashiankami to byla vždy Khloe, která byla "ošklivým káčátkem". Při pohledu na její fotografie před let a dnes je však vidět výrazná změna, i za pomoci plastických chirurgů. Jaké zákroky podstoupila, aby takto vypadala a je to vůbec v pořádku?

Zdroj: Profimedia
Zdroj: Profimedia

Z ošklivého káčátka krásná labuť

Kardashianky jsou známé jako úspěšný rodinný klan s obrovským vlivem na krásu, módu, současné vnímání krásy, trendů. Mnohé je obdivují, chtějí se jim podobat a ty, které je zatracují, se i tak možná podívají na další část jejich reality show. Ačkoli to byla vždy především Kim, která tomu celému kralovala, dnes nezaostávají ani její sestry, především nejmladší Khloe, která se pořádně změnila a to doslova z ošklivého káčátka na krásnou labuť. Posuďte samy i díky této fotografii z před lety.

Mohlo by vás zaujímať: Děti Angeliny Jolie jsou už pořádně velké: Podívejte, kolik let mají nejstarší a jaký zvyk si osvojily

Dermální výplně, imlantáty do zadku i injekce na zvětšení

Ačkoliv vypadá Khloe nepochybně lépe a změna vizáže i postavy, protože výrazně i zhubla, jí prospěla, všem nám je jasné, že bez pomoci plastických chirurgů by nebyla tato změna možná. Khloe podle odborníka osloveného pro internetový portál newidea.com podstoupila několik zákroků. Všechny Kardashianky se svého času přiznaly, že používají kožní výplně, injekce na zvětšení objemů jednotlivých částí těla, a jinak to není ani v případě nejmladší Khloe. Ačkoli Khloe tato tvrzení tvrdohlavě odmítá, její tělo, především tváře a rty mluví o jiném. Díky dermálním výplním se výrazně změnil i tvar její tváře.

Mohlo by vás zajímat: Princezna Diana se chtěla vždy líbit: Aby si udržela postavu přesýpacích hodin, dělala každé ráno tuto aktivitu

Mnozí spekulují i o tom, že ačkoli se jí skutečně podařilo pěkně zhubnout díky poctivé dřině s pomocí osobního trenéra, dala si do zadku voperovat i implantáty. Samozřejmě Khloe trvá na to, že je to jen výsledek extrémního cvičení, především množství dřepů, o kterých víme, že jsou na zadek nejlepší. Takto vypadá její zadek "jen z dřepů".

Čtěte také: Nejdéle vládnoucí panovnice v dějinách Spojeného království, je i dnes velmi vytížená: Jak vypadá den královny?

Po narození dcerky nejen štíhlý pas, ale i štíhlejší tvář

Velký zlom pro Khloe prý nastal loni. Po odhalení nevěry otce její dcerky a celkově po narození dcerky, fanouškům neušlo, že na sociálních sítích, kde začala více komunikovat, vypadá štíhlejší nejen její tělo, ale především obličej. Prý je štíhlejší, krásnější, nos užší, rty plnější a pozornosti fanoušků neušel ani její plnější a pevnější dekolt. Ten však samozřejmě čerstvá maminka odůvodňuje kojením. Změnu své tváře zase odůvodňuje novými technikami v tvaru. Zmíněný odborník si však myslí něco jiného a odhaduje její celkovou přeměnu asi na 3 miliony dolarů.

Jaký odkaz vysílá své dcerce, mladým dívkám a ženám?

Ačkoli je z Khloe dnes skutečná kost, mnozí se zamýšlíme nad tím, jaký odkaz vysílá pro další generace. Jaký odkaz vysílá pro svou malou dcerku? Pokud se sama sobě nelíbím, dám si udělat plastiku?

Nepřehlédněte: Vévodkyně Meghan Markle dbá na zdravé stravování: Jejími zásadami se řídil před svatbou i princ Harry a nepolevil

Samozřejmě, pokud někdo celý život trpí komplexy a plastická operace mu je dokáže odstranit, stojí to za zvážení. V případě Khloe stejně jako v případě jejích sester, je to však diskutabilní, protože jejich honba za umělou krásou se zdá být už přehnaná. Co pak ty tisíce či dokonce miliony dívek a mladých žen, které je sledují a chtějí se jim podobat? K čemu je inspirují, k honbě za dokonalostí, která i tak neexistuje? K tomu, abychom všechny vypadaly stejně? Rozhodně to stojí za zamyšlení.

Foto:
Profimedia
Zdroj:
mm

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2019 Frogfoot s.r.o..