Tento typ žen má v sobě oheň a bujnou fantazii: Prozradí ji kalhotky, jaké nosí pod šaty

Tato žena ze sebe vyzařuje vášeň a smysl pro sexuální fantazii. Je sebevědomá, ale to je jen výhodou, protože si vždy dokáže vydupat to svoje a prozradí ji střih kalhotek.

Zdroj: Profimedia
Zdroj: Profimedia

Spodní prádlo je součástí každého z nás a i když ji mnoho žen volí spíše z praktického hlediska, možná si právě tímto nevinným detailem více škodí. Pokud však žena soustředí svou pozornost na výběr kalhotek rafinovaných střihů signalizuje to její otevřenost a bujnější fantazii ve srovnání s ostatními ženami. Co všechno tedy prozradí kalhotky o její hrdé majitelce?

Přečtěte si: Bývalí partneři Meghan Markle: S těmito muži randila předtím, než se stala členem královské rodiny

Žena, které záleží na tom, co nosí pod šaty, má bujnou fantazii

Řeč je o střizích, které navozují erotický podtón a sem jednoznačně patří tanga. Ať už hladké nebo krajkové, s mašličkou nebo jinými aplikacemi, důležité je, aby nebyly z bavlny. Trend posledních měsíců, podobně jako při plavkových trendech, ukazuje, že čím vykrojenější, tím lépe. 90. léta jsou zpět i co se týče střihů spodního prádla, neplatí to však o střihu "tam dole".

Ženy, kterým záleží na tom, co nosí pod šaty i během běžných dní, nepřímo o sobě prozrazují, že jim milostný život není vůbec ukraden, právě naopak. Dávají o sobě najevo, že mají bujnou fantazii, za dveřmi ložnice rady experimentují a nechají se od své polovičky přemluvit opravdu na všechno možné.

Patřičná dávka sebevědomí z nich dělá průbojné dračice, které kdykoliv převezmou situaci do svých vlastních rukou. Jsou dravé, vášnivé a neustále neuspokojené. Možná právě proto je tento typ žen pro muže velmi atraktivní, vycítí to z nich i přes oblečení, řekly byste to?

Nepřehlédněte:Můj přítel měl temnou stránku: Nebýt jedné obyčejné situace, nikdy bych ji neodhalila a vzala si ho

Muži si je "hlídají"

Zřejmě nikoho nepřekvapí, že právě tento typ žen patří do skupiny "ohrožených". Muži se totiž obávají, že jim je snadno může jiný alfa samec přebrat a bojí se potenciální nevěry. Proto dělají vše pro to, aby si získali pozornost takové ženy a připoutali si ji. No a ruku na srdce, která žena netouží právě po tom, aby ji muž neustále dobýval a nosil ji na rukou?

Dámy, vězte, že někdy stačí opravdu změnit detaily. Nedělejte to však jen kvůli tomu, abyste naplnily představy svého partnera či manžela. Není to důvěryhodné. Musíte to chtít sama a být s tím stoprocentně sžitá. Uvidíte, že to zlepší vaši kvalitu milostného života, ale i celkového vztahu.

Foto:
Profimedia
Zdroj:
fem

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2019 Frogfoot s.r.o..