Takto žije ve skutečnosti královská rodina: Co všechno za ně dělá služebnictvo a kdy si už nedokáží poradit?

Tušíte správně, i členové královské rodiny mají své manýry a zvyky, z nichž nesleví. Víte, co všechno za ně musí dělat služebnictvo?

Zdroj: Profimedia
Zdroj: Profimedia

Přesto, že jde o nejsledovanější rodinou na světě, existuje ještě velké množství drobností, o kterých jste zřejmě dosud netušily. Některé věci, totiž ze zásady nedělají sami, ale nechávají je výhradně v rukou personálu v paláci.

Mohlo by vás zajímat: Simona Krainová ukázala vypracované bříško: Věřily byste, že této ženě je 46 a to jste ještě neviděly její starší sestru

Královna Alžběta II.

Pokud jste si myslely, že královna je z rodiny nejnáročnější, mýlíte se. Avšak i ona si na pár zásadních věcí potrpí a nikdy je nedělá sama. Například takovou lázeň jí připravuje výlučně služebnictvo. I přesto, že královna nemá ráda chlad a zimu, koupe se zásadně v chladné vodě, která nesmí mít více než 16,7 stupně Celsia. Navíc si obzvlášť potrpí na růžové mýdlo a houbu. Ty jí musí služebnictvo vždy umýt citrónovou vodou se solí.

Princ Charles

Největší nároky ze všech členů královské rodiny má údajně princ Charles. Například každé ráno někdo žehlí jeho pyžamo a šňůrky na botách. Zátka do koupele musí být v určité poloze a na zubní kartáček mu musí služebnictvo vždy vytlačit stejné množství pasty. Tento zvláštní zvyk prý po něm zdědil i princ Harry. Právě tyto drobnosti by určitě zvládl sám. Ale protože má na to lidi, zřejmě ho to ani nenapadne.

Princ William a Kate Middleton

Princ William a vévodkyně Kate Middleton, patří v královské rodině, naopak mezi ty nejméně náročné. Dokonce pár velmi dlouho přemlouvali na chůvu, či osobní asistentku pro Kate. Na co si však oba zvykli je večerní servis. Potřebují, aby jejich teplota v ložnici byla vždy večer nastavena na jednadvacet stupňů, pod polštáře jim dávají levandulový pytlík a oba pijí vlažný černý čaj, těsně před uložením.

Princ Harry a Meghan Markle

Hned po svatbě s princem Harrym se mluvilo o tom, že má kráska skutečně vysoké nároky. Lidé, kteří se starají o její pohodlí, musí být ve střehu již od pěti rána. Meghan totiž potřebuje mít hned po probuzení, připravený oblíbený šálek čaje. A ten má mít ideální teplotu na to, aby ho mohla vévodkyně okamžitě pít. Navíc bačkory, které má u postele připravené, musí být vyhřáté. Nesmí se stát, že by stoupla na studenou podlahu, či si obula chladné pantofle. No a princ Harry, jak jsme již zmínily, zdědil po otci zvyk s pastou. Navíc Harry je na to mimořádně citlivý.

Jak vidíte, některé věci prostě členové královské rodiny nedělají a vyžadují je od jiných. Nicméně to je tak, když žijete v paláci. Jednoduše to k vašemu životu patří.

Čtěte také: Takto vypadá den osobní asistentky Kate Middleton: Je však takovýto job skutečně pohádkový?

Foto:
Profimedia
Zdroj:
NM

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2019 Frogfoot s.r.o..