Nejstabilnější partner na vztah se narodil v tomto znamení: S ním budete mít pocit, že jste jediná

Krásných chlapů je mnoho, ale skutečných gentlemanů málo. Jedno ze znamení zvěrokruhu má však od ostatních navrch a to i díky tomu, jak si ctí ženu. Jste zvědavé?

Zdroj: Profimedia
Zdroj: Profimedia

Ženy, které mají po boku muže v tomto znamení, by měly být rády. Jejich predispozice či emocionální vyspělost z nich dělá ty nejstabilnější muže pro vztah, ale i pro rodinu jako takovou. Už vás však nebudeme napínat. Jsou to Raci.

Přečtěte si: Začala jsem si s nejlepším kamarádem: Takový vztah je náročnější než manželství a vy už asi tušíte, proč

Muži ve znamení Raka

Muži, kteří se narodili ve dnech od 21.6. - 22.7. jsou podle hvězd těmi nejstabilnějšími partnery a manželi. Na pohled mohou působit plaše, ale skrývá se v nich duše gentlemana. Když se zamilují, jsou ochotni pro svou ženu udělat všechno. Svým chováním a činy ji doslova nosí na rukou. Raci však na všechno jdou pomalu a vědí, že vztah je třeba budovat. Nikdy se nespoléhají na to, že to půjde samo.

Citlivá duše, která ví, že priorita je rodina

Jde o znamení, které je ze všech nejcitlivější. Nikoho tedy nepřekvapí, že na první příčce v hodnotách mají zdraví a rodinu. Ta nikdy nejde na úkor kariéry ani sama sebe. Proto se jeví nejen jako nejstabilnější partneři a manželé, ale i otcové. Pro své děti jsou ochotni udělat cokoli, avšak vždy jim nastaví jasné mantinely, aniž to nejde.

Nepřehlédněte: Tato znamení se k sobě nehodí: Podívejte se, zda to má s tou vaší polovičkou opravdu smysl

Skrývá v sobě přizpůsobivost vodního živlu

Málokdy se stane, že s nimi natrefíte na problém, zachovávají si totiž chladnou hlavu a ve vztahu se podobně jako v životě raději vyhýbají konfliktům. Když se jim něco nelíbí, ale jejich polovička si za tím stojí, udělají to. Neznamená to však, že jsou pod pantoflem nebo že nemají svůj vlastní názor. Právě naopak, mají. Sami na sebe jsou velmi nároční a nikdy nechtějí polevit.

Jsou velmi vnímaví, ale také přizpůsobiví. Nemají rádi změny, i proto si chrání své soukromí, rodinu a domov. Právě domov je místo, kde se cítí nejbezpečněji před okolním světem a záleží jim na tom, aby v něm panovala harmonie.

Foto:
Profimedia
Zdroj:
fem

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2019 Frogfoot s.r.o..