Největší skandály královské rodiny, o kterých se mlčí: Podívejte se, o čem se na veřejnosti velmi nemluví

Nemravný princ Charles, rebel Harry, odvázaný William, či černá ovce rodiny Sarah "Fergie" Ferguson. I královskou rodinu, navzdory přísnému protokolu, neobcházejí skandály.

Zdroj: Profimedia
Zdroj: Profimedia

I když jsou neustále po drobnohledem médií a veřejnosti, přece jen jsou věci, o kterých se méně mluví. No a královská rodina by byla nejraději, kdyby se na veřejnost nedostala nikdy. Podívejte se, jakých přešlapů a odchylek od královského protokolu se dopustili monarchové.

Skandální fotografie královny

Pamatujete si na dobu, kdy před čtyřmi lety populární britský deník, zveřejnil fotografii z roku 1933, na níž je 7letá Alžběta, její sestra, máma a strýc. Na tomto nešťastném záběru je zobrazena situace, kdy členové královské rodiny prý používají nacistický pozdrav. Královská rodina byla velmi byla šokována, když se záběr s takovým komentářem dostal na světlo světa. Podle jejich slov šlo o gesto, které bylo v minulosti zcela běžné a údajně vůbec nesouvisí s hajlováním.

Čtěte také: Super štíhlá linie Ivanky Trump: Díky nízkosacharidové dietě je i po třech dětech pořádný kus ženy!

Pikantní telefonát Charlese

A ani princ Charles nebyl žádné neviňátko. Ještě během manželství s princeznou Dianou, měl románek s jeho nynější manželkou Camillou Parker Bowles. Vše se potvrdilo v době, kdy se na veřejnost dostal přepis jejich společného telefonátu, který byl skutečně velmi pikantní. Pro rodinu byla tato situace opravdu velmi zahanbující.

Tajná láska princezny Diany s bodyguardem

Diana byla prý zamilovaná do svého osobního strážce, jehož označila za nejlepšího přítele, jakého kdy měla. Ačkoliv jejich vztah logicky popírala, na svatbě prince Andrewa se Sarah Fergusonovou v roce 1986 je přistihli v kompromitující situaci. Bodyguard, Barry Mannakee byl ženatý otec dvou ratolestí. Po tom jak jejich aférka vyšla najevo, ho přeložili na jinou pozici. Barry tragicky zahynul 15. května 1987 jako devětatřicetiletý. Skonal na následky zranění páteře při nehodě na motocyklu. Princezna však nikdy nevěřila, že to byla náhoda. Byla přesvědčená, že to měla na svědomí britská tajná služba.

Mohlo by vás zajímat: J Lo se jde počtvrté vdávat: Kdo a jaký příběh se však skrývá za její předchozími manželstvími?

Rebel Harry

Princ Harry a princ William byli vždy vděčným objektem bulvárních novinářů. Na bratry číhali doslova na každém kroku a jen čekali, čeho se kdy dopustí. A během dospívání toho opravdu nebylo málo. Zejména v případě Harryho, který byl vždy tak trochu rebel. V roce 2002 se dobrovolně přiznal, že kouří marihuanu, následně tři roky na to ho viděli v uniformě nacistického důstojníka. No a za pár let ho zase vyfotografovali nahého, na jedné párty v Las Vegas. To byl snad poslední jeho větší exces. Za úplně každý prohřešek se vždy omluvil, ale jeho bouřlivá minulost stála královskou rodinu hromadu vysvětlování.

Přešlapy Williama po boku Kate

Princ Willim má toho na kontě, co se týče skandálních situací mnohem méně než jeho bratr, či máma. Téměř vždy se choval přesně podle protokolu. Je to i jeho povahou, jelikož je spíše po otci. Nicméně, když si s Kate užívali dovolenou v Provence i princ zapomněl na pravidla. I když ani ne tak on, jako jeho polovička. Ta se totiž opalovala nahoře bez, přičemž tato fotografie obletěla snad všechny deníky. Tehdy měl William opravdu své babičce co vysvětlovat.

Foto:
Profimedia
Zdroj:
NM

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2019 Frogfoot s.r.o..