Ženy, které mají na těle tyto dvě věci se řadí mezi nejvášnivější: Chcete vědět, v jaké zóně se nacházejí?

Říká vám něco spojení "Venušiny jamky"? Mají je jen některé ženy a jsou jakýmsi znaménkem krásy a sexappealu. Víte, kde se na ženském těle nacházejí?

Zdroj: Profimedia
Zdroj: Profimedia

Otočte se zády k zrcadlu a podívejte se, či mírně nad zadkem nemáte dvě jamky. Říká se jim kyčelní zářezy, ale hovorově jsou známé jako "Venušiny jamky". Jejich umístění je v části těla, kde dvě kosti spojují pánev a také proto symbolizují jakýsi status ženské krásy a přitažlivosti.

Čtěte také: 5 typů mužů, kterým se raději vyhněte: Od těchto dlouhodobý vztah určitě neočekávejte

Znak dobrých rozmnožovacích orgánů

Tyto dvě "vzácné" jamky se nacházejí na místě, kde přirozeně není žádný tuk, ale je možné, že některé ženy je mají právě zakryté nějakou tukovou vrstvou. Venušiny jamky totiž nejsou samozřejmost a neznamená to, že je má každá žena.

Podobně jako rozšířená pánev, i o těchto jamkách se hovoří jako o znaku dobrých rozmnožovacích orgánů, proto ten odvozený název spojený s Venuší, symbolem plodnosti. Podvědomě na to reagují muži a právě ženy s těmito jamkami umístěnými ve spodní části zad jsou pro ně přitažlivé.

Nepřehlédněte: Jsem vdaná, ale dodnes vzpomínám na svou první lásku: Pokaždé, když ho znovu vidím, mám chuť něco udělat

Sexy prohlubně evokují v mužích pocit touhy

Muži od pradávna hledají v ženách symbol plodnosti a budoucího potomstva. Kromě toho, že zmíněné jamky mají právě tento efekt, souvisí také s kvalitou orgasmu. No a v tomto mají zmiňované dámy také plus. Jamky totiž symbolizují, že ženy, kterým byl dopřán tento malý zázrak dokáží s jejich slastí hotové zázraky. No a to je pochopitelně pro muže dostatečné afrodisiakum.

Intimní život tak mají pestřejší a vedou spokojenější život. Muži si tedy na takovou partnerku nemohou stěžovat, ale právě naopak, měli by být rádi, že jejich polovička patří mezi nejvášnivější.

Tak co, už jste zjistily, jestli jste hrdou majitelkou zázračných jamek i vy?

Foto:
Profimedia
Zdroj:
fem

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2020 Frogfoot s.r.o..