Co skrývá muž v mobilu podle znamení zvěrokruhu: Takto ho můžete odhalit během jedné noci

Mobil je jako Pandořina skříňka, ve které je toho ukryto víc, než realita sama dokáže vyobrazit. Co před vámi muž může zatajovat podle znamení zvěrokruhu?

Zdroj: Profimedia
Zdroj: Profimedia

Vodnář

Vodnář tráví na smartphonu s inteligentními aplikacemi dost času. Je to způsobeno jeho nezastavitelnou touhou po novém. Stále vyhledává něco, co ještě neviděl, nezažil, nezkusil. Chcete-li se udržet po jeho boku co nejdéle, máte co dělat.

Čtěte také: Nejvíc sexy ženy Hollywoodu v civilu: Takto vypadají mimo červený koberec, když si myslí, že je nikdo nepozná

Ryby

Znamení, které má rádo jistým způsobem samotu. Mobil je pro něj světem, ve kterém rád vyhledává spíše zájmy jako lidi a věnuje se sám sobě. Jeho hobby však mohou jít na úkor milované ženy, čímž se vytrácejí city. Někdy až zbytečně a bezdůvodně ve srovnání s problémy jiných vztahů.

Beran

Muž ve znamení Berana vyhledává v mobilu akčnost, která mu chybí v reálném životě v partnerském vztahu. Lákají ho nové věci, aniž by si to sám uvědomoval, což je výzva pro vás. Překvapte ho tím, že necháte pracovat svou fantazii a vyzkoušejte ve vztahu nebo v milostném životě něco nového, co bude i pro něj poprvé.

Býk

To, že má v ruce mobil tak často, ještě nemusí nic špatného signalizovat. Býci hledají způsob, jak se cítit sebevědoměji a možná budete překvapeni, ale právě mobil jim tuto jistotu dává. Nesnažte se ho však ničím šokovat, dopřejte mu na všechno čas a spíše se ho snažte pomalu vést cestou, po které toužíte. On se velmi snadno poddá.

Blíženci

Blíženci raději komunikují přes mobil než tváří v tvář. Jsou to muži, kteří mají silné řeči právě na internetu a sociálních sítích, v realitě však "skutek utek" jak se říká. Rádi flirtují a balamutí několik žen najednou, pak se po nich slehne zem.

Rak

Raci jsou podobně jako ženy v tomto znamení velmi emocionálně založení. Vše prožívají uvnitř a o svých citech málokdy mluví. Mobil je pro ně jakousi ochranou a "spřízněnou" duší, kterou stále nosí u sebe a to jim pomáhá postupně si budovat sebedůvěru. Podrazy však od nich nečekejte.

Lev

Muž ve znamení Lva jsou nejvíce náchylní a upnutí na virtuální svět a v mobilu toho nosí více než si dokáže kdokoliv z nás představit. Je to dáno jejich povahou a touhou být středem pozornosti. Jsou rádi v kontaktu s jinými lidmi a to nepřetržitě. Ve skutečnosti v koutku duše i tak touží po tom, aby se jim druhá polovička oddala a nabídla jim svou láskyplnost, takže nic není ztraceno.

Panna

Muž ve znamení Panny ani v současné době nepodléhá trendům mobilních aplikací natolik, aby přestával vnímat realitu. Dá se říci, že je to spíše "stará škola". V jejich přítomnosti si můžete být jisti, že nic netají. Může to však mít dopad i na to, že to samé budou očekávat i od vás a jsou náchylnější na projev žárlivosti.

Váhy

Váhy si drží svou komfortní zónu a nemají rádi, když jim i jen nahlédnete do telefonu. Jsou na to přehnaně hákliví, i když o nic nemusí jít. Tím, že se budete hrát na stíhačku si je tedy rozhodně nezískáte, právě naopak. Svoboda v jakékoli podobě je pro ně důležitá. Touží po vytvoření harmonického domova a pak se vám otevřou více i co se týče svého virtuálního světa.

Štír

Muž ve znamení Štíra potřebuje pozornost jak v realitě, tak i ve virtuálním světě. Pokud mu někdo neodepisuje, zjistíte to velmi jednoduše. Odrazí se to na jeho náladě v podobě podrážděnosti zničehonic. Někdy tímto gestem upřednostní cizích lidí před blízkými. Je pro něj důležité, co si myslí okolí.

Nepřehlédněte: Jednu vlastnost mají princ Harry a William společnou: Mají ji po své mámě Dianě a chtějí ji dále rozvíjet

Střelec

Když je Střelec často na telefonu, znamená to, že se nudí. On sám ví, že není schopen zázraků a je spíše konzervativní typ člověka. O to víc si cení, když se o jeho "dobrodružství" postará někdo jiný. V případě něžnějšího pohlaví tak otevírá brány pro všechny sebevědomé ženy, takže kontrolky ve vaší domácnosti jsou právem na místě. Nenechte ho nudit se, buďte ženou činu, on to ocení.

Kozoroh

Muž Kozoroh není na první pohled čitelný. Drží si odstup a dokáže dokonce dělat několik věcí najednou (což dosud platilo většinou u žen). Může se proto jevit, že vám nevěnuje dostatečnou pozornost, čímž vnáší do vztahu chlad nebo nejistotu.

Foto:
Profimedia
Zdroj:
fem

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2019 Frogfoot s.r.o..