Hair clips jako trend sezóny, který nepřehlédnete: Ukážeme vám, jak nosit vychytané vlasové doplňky

V současné době se již nenajde snad nikdo, kdo by pochyboval o síle Instagramu. Ten už dávno není jen platformou pro sdílení fotografií, ale vedle přehlídkových molů je dalším samostatným zdrojem inspirace. Aktuální trend, který prostě nemůžete přehlédnout jsou hair clips nebo tzv. "sponky".

Zdroj: Profimedia
Zdroj: Profimedia

Tyto vlasové doplňky najdete jednoduše všude! A tím myslíme skutečně všude! Od vysoké módy přes "fast fashion", běžné ulice až po displeje vašich mobilů. V zásadě se jedná přesně o ty sponky, které známe z 90. let, změnila se jen jejich funkce. Zatímco původně plnily užitečnou funkci a chránily obličej od vlasů, dnes jde spíše o to, aby vám vlasy zkrášlily. Otázkou není zda je nosit nebo ne. Otázkou je jen, jaké si vyberete. A jednoznačně platí - více je více!

Nepřehlédněte: Manšestr jako nový materiál, který upoutá i vaše oko: Už dávno není pouze vzpomínkou na dětské časy

Perly

Asi máloco se v oblasti módy těší takové nadčasovosti jako právě perly. Svědčí úplně každé z nás! A to bez ohledu na věk či módní vkus. Perlami rozhodně nic nezkazíte!

Štras

Mnohé tyto ozdoby do vlasů vypadají téměř jako šperky. Ty již nemusí mít jen povahu výrazných náhrdelníků, prstenů či štrasových náušnic. Neodmyslitelný je hlavně třpyt. Zazařte i během běžného dne a vyberte si právě tuto alternativu.

Želví vzor

Leopard, had, krokodýl ... Zvířecí motivy byly, jsou a vždy budou oblíbené. Vyzkoušejte však něco nového! Co takhle želva ?!

Přečtěte si také: Agentura Elite Prague vyhlašuje castingy do nejprestižnější modelingové soutěže Schwarzkopf Elite Model Look ČR 2019

Kov

Pokud hledáte něco zajímavého, co vás obzvláštní, ale na druhé straně nejste úplně typ, který skočí po každém "světoborném" trendu, sáhněte po kovovém lesku! Ten je nenápadný, ale zajímavý zároveň.

Logománie

K 90. rokem patřily kromě vlasových doplňků i výrazné loga a nápisy. Nic nenechte náhodě! Dejte světu o sobě vědět přesně to, co chcete, aby o vás věděl! A to na první pohled!

Foto:
Profimedia, Instagram.com/ayda.hdi, Instagram.com/aylin_koenig, Instagram.com/lornaluxe, Instagram.com/chiaraferragni, Netaporter, Zara, Gucci, Mango, Kitsch
Zdroj:
mm

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2021 Frogfoot s.r.o..