Iniciály vašeho jména a příjmení odhalí, jaká jste osobnost: Vždy převáží toto písmeno!

Každé písmeno má svou vibraci a energii, která dokáže ovlivňovat naše životní postoje a směřování. Co o vás prozrazuje vaše jméno a příjmení?

Zdroj: Profimedia
Zdroj: Profimedia

Podívejte se na své jméno a příjmení, respektive na počáteční písmeno, ze kterých se skládá. Samozřejmě, v případě dám dochází po vstupu do manželství ke změně příjmení. Stejně tak se tak podle astrologů mění i vaše povaha. Ne však ze dne na den, ale postupně, aniž jste si toho vědomě všímali. Jakou energii tedy nosí vaše osobnost na základě jména a příjmení? Zjistěte o sobě o něco víc.

Přečtěte si: Sladký život bez limitu: 3 věci, které vám změní život a budete o krok blíž k osobní nezávislosti

Jméno a příjmení

Podívejte se, jakou energii s sebou nosí litera, charakteristická pro vaše jméno a příjmení. Vždy převáží písmeno se silnější vibrací.

A - Písmeno, které odráží sebevědomí, ale i individualitu. Tato osoba udělá vše pro to, aby její aktivita přinesla vytoužené ovoce. Všimnete si ji na první pohled a pro druhé je zdrojem motivace.

B - Citlivost a empatie jejich vystihuje nejlépe. Tito lidé jsou rádi obklopeni společností, neradi spoléhají jen sami na sebe. Jsou to většinou protiklady - jedni si rádi zaflirtují, druzí setrvávají v dlouhodobém vztahu.

C - Snadno navazují kontakty, ale mají co dělat, aby si tuto pozornost udrželi dlouhodobě. Ve vztahu k nim jsou lidé opatrní a zdrženliví, co se očekávání týká.

D - Ambice jsou vysoké, realita často jiná než byly jejich představy. Věkem však od svého snění upouštějí a čím více chápou realitu, žije se jim snadněji. Kompenzuje to láska, kterou dostávají od okolí.

F - Patří mezi nejlepší společníky. Lidé jejich přítomnost vyhledávají, někdy svými problémy až zatěžují, ale jim to nevadí. Každému se snaží vštípit radost a chuť do života.

G - Patří mezi nejsilnější osobnosti, mají až vůdcovské sklony. S nimi přicházejí i možné konflikty, ale v konečném důsledku jde o velmi úspěšné lidí, protože na své vlastní cestě se stávají silnějšími právě v důsledku popálení se.

H - Svou hrdost si nosí všude s sebou a v životě touží po tom, aby měli ve společnosti významné postavení, ať už jejich zásluhou, nebo zásluhou někoho jiného, na koho se upnou. Mají svůj sen, který si chtějí plnit ať to stojí co to stojí.

CH - Osobnost plná zvratů. Jeden rok excentrická, která neví, co se sebou a už vůbec ne se životem. Potom zase plná míru a klidu v duši, která nic kromě drobností nepotřebuje. Vše závisí na tom, co nebo kdo ji v životě potkává.

I - Jedni z nejpracovitějších lidí, kteří mají základ úspěchu ve vztazích v soukromí.

J - Na jedné straně mají srdce na pravém místě a jsou ochotni bojovat za lepší zítřky. Na straně druhé, často se svou extrovertní povahou vyvyšují nad ostatní.

K - Toto písmeno vysílá energii věčné nespokojenosti. To může znamenat i dobré, i špatné. Každopádně tito lidé dokáží být dobrou oporou a to i tehdy, když se s nimi nevidíte nějaký ten čas. Nikdy nezapomínají.

L - Kreativita je vystihuje nejvíce a svoboda je v jejich životě důležitá. V soukromí však očekávají vše od opačného pohlaví, ale díky jejich energii se jim daří, aby jim dotyčná osoba splnila všechno to, co jim na očích vidí.

M - Lidé s tímto písmenem patří mezi věčné snílky. Říká se však, že ten kdo nesní, v životě ničeo nedosáhne. Jde o cílevědomé lidi, kteří po malých krocích dosáhnou to, co si umíní.

N - Jejich představa o životě je jiná než je realita a zklidňují se tím, že touží po svobodě. Závist jim může snižovat popularitu u společnosti, ale ne vždy vyplave na povrch.

O - Ochranářský instinkt je to, co je vystihuje. Chtějí pro sebe a nejbližší okolí jen to nejlepší, co je často vede až k přehnanému chování. Důležité je, že jsou ochotni přijmout pravdu takovou, jaká je.

P - S energií tohoto jména se pojí samolibost. Musí mít jistotu, že se líbí okolí a až potom budou spokojeni sami se sebou. Jsou však dobrými partnery, rodiči, i kamarády.

Q - Jsou věrní, ale to v důsledku jakési pohodlnosti a lenosti. Nechávají se unášet životem tak, jak to jde a vše připisují osudu, aniž by si uvědomovali, že to mají ve svých rukou.

R - Tito lidé v životě dokáží postupnými kroky mnoho. I když si myslí, že se jim mnohdy nedaří, realita ukazuje něco jiného. S jejich "chtíčem" totiž stoupají i jejich nároky.

S - Může se zdát, že tyto osoby jsou nejdříve ke všem velmi přátelské. Pokud však nehrajete jejich hru, velmi rychle vás ze svého okolí vyřadí. Někdy se v nich projevuje žárlivost a závist, ale to zcela zbytečně.

T - Je pro ně typické to, že se vyhýbají konfliktům a díky jejich přímočarosti a mluvení pravdy i nedorozuměním. Jde o lidi, kteří jsou sami o sobě osobností, které se zapíší do vaší paměti svou originalitou a výjimečností. Neřeší, co si okolí myslí.

U - Příliš emotivní prožívají jakékoliv události života namísto toho, aby je žili. Je to škoda, protože se v nich skrývá více než si oni sami o sobě myslí a mohly by tyto přednosti využít mnohem efektivněji.

V - Hlava nehlava, jdou si za svými zájmy a nic je nezastaví. Možná právě proto se jim daří v tom, co si vytyčí. V oblasti lásky jim však mohou chybět city, jaké by partner od nich očekával.

Nepřehlédněte: 6 věcí, které ženy na sobě nemají rády, ale muži je milují: Trojka vás jednoznačně překvapí

W - Umělecká duše, která dokáže být velmi inspirativní. Jakmile však zaútočíte na jeho zranitelné místo, její povaha nabere jiný spád a nepoznáváte ji.

X - Výjimeční lidé, ovšem výjimečné vlastnosti na základě toho nelze očekávat. Silnou stránkou je však oběť, péče a smysl pro dobro.

Y - Mají dobře vybudované sebevědomí, protože se vždy jaksi vymezovali od průměrné společnosti a to už jen v důsledku tohoto netypického písmene. Nic je jen tak nezlomí a to jim může pomoci na cestě za jejich sny.

Z - Autorita a pocit nezastavitelnosti. Tak lze charakterizovat osoby, jejichž jméno má dočinění s posledním písmenem abecedy. Obvykle jsou vyspělejší než ostatní a přesně vědí, co chtějí.

Foto:
Profimedia
Zdroj:
fem

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2019 Frogfoot s.r.o..