Myslela jsem si, že ho přitahuji, nakonec jsem pochopila, jaký typ muže mě vlastně oklamal

Jedna z mých přítelkyň, říkejme ji Zita, o vážný vztah nestála, protože se už jednou nepěkně popálila. Vše se změnilo, když se jí do cesty připletl jeden, kvůli kterému chtěla udělat výjimku. Nakonec pochopila, že byl jen dalším z mnoha.

Zdroj: Profimedia
Zdroj: Profimedia

Myslela si, že to bude jen flirt a jedna příjemná noc

Když jsem potkala po delším čase mou přítelkyni Zitu, hned jsem viděla, že s ní něco není v pořádku. Nakonec mi vyprávěla, co ji potkalo a bylo mi jí skutečně líto. V jejím případě se opět jednou potvrdilo, že na muže štěstí věru nemá. "Znáš mě, víš, že u muže vážný vztah nehledám. Když jsem potkala Petra, řekla jsem si, proč ne. Flirtovala jsem já, flirtoval on, zdálo se, rozhovor mezi námi nevázl a zdálo se, že bychom si spolu mohli pěkně užít. Jednou na společné služební cestě k tomu i došlo. Vyspali jsme se spolu a nad ránem jsem ho vyhnala ze své postele do jeho hotelového pokoje. Myslela jsem si, že tím to je uzavřené," objasnila mi na začátek smutná Zita.

Mohlo by vás zajímat: Ženy narozené v těchto třech znameních, jsou snem každého muže: Tyto přednosti na nich milují

O romantické pletky nestála, jeho chování ji však dostalo

Jelikož spolu s Petrem Zita pracovala, setkávali se poměrně často. Pak přišla další pracovní cesta, kterou měli absolvovat spolu, ale Zita v tom neviděla další příležitost si užít. Chtěla to uzavřít tak, jak to bylo. Nepokračovat v něčem, co by mohlo vést k něčemu vážnému a nedostat se do dalších romantických pletek. O to nestála. "Peter však začal být jakýsi akční. Pozvání na večeři, po ní drink. Když jsem si myslela, že mu jde o další noc, doprovodil mě před dveře mého hotelového pokoje, políbil mě na tvář a poděkoval za další příjemný večer. Celkem mě to překvapilo. Myslela jsem si, že mu jde jen o sex," popisuje Zita dále.

Čtěte také: Na tento večer rozhodně nikdy nezapomenu: Zůstal mi z něj suvenýr na celý život, a to s tímto mužem

Proběhla další noc a po ní další překvapení

Další den jí koupil květiny se vzkazem, že příjemnější společnici než je ona nezažil. Ačkoli z toho nechtěla Zita dělat haló, její srdce poskočilo a přichytila ​​se u toho, jak se usmívá. Velmi ji však překvapilo, když se týden neozval a nevěděla, co si o to celém má myslet. Když se už rozhodla, že si ho nebude víc všímat, jen jako kolegy, zavolal jí, omluvil se, že se neozval, ale že byl zaneprázdněn. Následovalo pozvání do galerie na výstavu obrazů, po něm opět večeře a nakonec se to stalo. "Myslela jsem si, že budu mít krásné ráno, ale když jsem se probudila, byl pryč. Žádné mazlení, laskání, dokonce ani vzkaz. Tentokrát jsem si však řekla, že se mi Petr skutečně líbí a byla jsem rozhodnuta udělat výjimku a upustit od svých zásad. Věděla jsem si s ním představit skutečně vážný vztah. Byl to typ muže, vůči němuž jsem nevěděla a nechtěla být odolná. Ale raději jsem měla být ... "

Nepřehlédněte: Měla jsem podezření, že můj muž je tajně na seznamce: Falešný profil mě přivedl k tomu, co, nebo koho tam hledal

Nakonec byl jedním z mnoha dalších

Zita se rozhodla, že ho překvapí a ozve se tentokrát jako první, aby viděl iniciativu a zájem i z její strany. Zavolala mu, ale zůstala nemile překvapená, když jeho mobil zvedla nějaká žena. Když se jí zeptala na to, kdo to je, odpověděla, že Petrova snoubenka. "V té chvíli jsem zůstala bez slov, nakonec jsem se omluvila, že to je omyl a položila jsem. Potom mi jeho chování připomnělo to, kterého se mi už jednou od jednoho muže dostalo. Nechápala jsem, jak jsem mohla znovu naletět na milé gesta, řeči a formu gentlemana, kterou jen hrál. Ukázalo se, že Petr byl jen jedním z dalších, kteří si chtěli užít a vyplnit tak chvilky bez oficiální partnerky," dodává na závěr Zita a já pevně věřím, že jednoho dne pořádného muže skutečně potká, protože si to zaslouží.

Foto:
Profimedia
Zdroj:
NM

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2020 Frogfoot s.r.o..