Hubněte podle znamení zvěrokruhu: Podívejte se, díky čemu vám to půjde opravdu rychle

Pokud se toužíte dostat ještě před letem do formy a nechcete držet nějakou dietu zbytečně, zkuste to podle toho, co říkají hvězdy. Možná právě takto, půjdou kila navíc dolů mnohem dříve, než si myslíte.

Zdroj: Profimedia
Zdroj: Profimedia

Víte, kdo by měl ve stravování zapomenout na mléko a mléčné produkty, komu škodí maso a naopak, komu pomůže? Podívejte se, jak se umíte k dokonalé postavě dopracovat díky hvězdám.

Přečtěte si: Největší mýtus všech dob: Myslíte si, že takto spalujete tuky, ale na vaší postavě to ve skutečnosti není znát

Beran

Pro věčně nestíhající Berany jsou snídaně klíčové, pokud chtějí shodit nějaké to kilo navíc. Rovněž byste měly začít používat zdravější oleje a jíst více zeleniny. Pokud se však nenaučíte jíst pravidelně, na dokonalé křivky zapomeňte.

Býk

Při vašem stravování je klíčové eliminovat ze stravy cukr. Vyhněte se koláčkům, čokoládě či bonbonům. Tyto potraviny vám brání ve shazování, i když během dne jíte relativně málo. Základem je, abyste si cukr udržovaly na konstantní úrovni. Proto pokud pocítíte jeho pokles, sáhněte po ořechách, či sušeném ovoci.

Blíženci

Ráno začněte čerstvými šťávami a smoothie. Ideální je, pokud ve větší míře jíte zeleninu v jakékoliv podobě. Můžete si ji dopřát s různými přílohami. Nicméně masu byste se měly raději vyhýbat. Právě to vám může totiž přidávat zbytečně na váze.

Rak

U Raků je zásadní problém, že jedí zejména ve stresu a rychle. Díky tomu přijímají mnohem více než potřebují. Měly by zkusit jíst v klidu, jídlo si vychutnat a najít si na něj dostatek času. A výsledky přijdou mnohem dříve než předpokládáte.

Lev

Pokud jste se narodily ve znamení Lva, neměly byste byť jen pomyslet na mastné a uzené. V rámci vaší figury jsou tyto jídla největším strašákem. Naopak svůj jídelníček byste měly obohatit o houby. Připravujte si je na různé způsoby. Velice vám prospěje hlíva, která dokonce zlepšuje fungování imunitního systému.

Panna

Panny jsou v rámci stravování nejpoctivější znamení. O zdravém jídle vědí snad úplně všechno. Na svém talíři mají dostatek zeleniny, ovoce, vyhýbají se těžkým jídlům. Pokud i potřebují shodit, je to spíš jedno, či dvě kila po svátcích. Tehdy jim stačí detoxikační den a mají zpět svou skvělou figuru.

Nepřehlédněte: Tělo přitažlivé fitnesky, jejíž cvičení je ve světě revolucí: Vydělala téměř 500 milionů na těchto cvicích

Váhy

Pokud chcete zhubnout, rýže, brambory, chléb, či těstoviny jsou váš nepřítel. Sacharidům byste se měly raději vyhnout. Ty totiž dělají vašemu metabolismu značné problémy. Pokud je omezíte, uvidíte poměrně rychlý efekt.

Štír

Štíři by se měly při udržování figury, spolehnout zejména na sport. Jejich metabolismus poměrně rychle spaluje, jen potřebují fyzickou aktivitu. Zkuste ranní běh, plavání, či cyklistiku.

Střelec

Do vašeho jídelníčku byste měly přidat zejména zdravější tuky. Navíc pokud nahradíte maso rybami a omezíte večeře, jste na nejlepší cestě k vysněné figuře.

Kozoroh

Ačkoli zdravá strava pro vás není nejoblíbenější téma, právě na ni byste se měly při shazování kil spolehnout. Škodí vám všechny těžší věci, které zřejmě máte rádi. Brambůrky, hranolky, hamburgery, či smažená jídla nebo brynzové halušky. Ano, tohoto všeho se musíte vzdát.

Vodnář

Když jste se narodily ve znamení Vodnáře, měly byste zcela vyloučit mléčné produkty. Tedy pokud chcete zhubnout. Ty dělají největší problém, na cestě k vaší krásné postavě. Vyzkoušejte je na měsíc vynechat a samy se rozhodněte, co dále. Nicméně my odpověď známe už teď.

Ryby

Ryby by se měly vyhýbat jednostranně zaměřeným dietám. Obírají jej totiž o energii, takže se v poměrně krátkém čase, vrátí k původnímu jídelníčku. A jojo efekt je na světě. Dopřejte si všechno, ale v menších porcích a častěji.

Foto:
Profimedia
Zdroj:
NM

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2019 Frogfoot s.r.o..