Nejkrásnější šaty tohoto jara: Máme pro vás styly, ve kterých můžete tento symbol ženskosti nosit

Dnešní móda je mimořádně variabilní. Mimo jiné, se stírá hranice mezi ženskou a mužskou módou. Nic však není větším symbolem ženskosti než právě šaty. Nejsou však šaty jako šaty ...

Zdroj: instagram.com/leoniehanne, instagram.com/carodaur, instagram.com/xeniaadonts
Zdroj: instagram.com/leoniehanne, instagram.com/carodaur, instagram.com/xeniaadonts

Po dlouhé zimě jsme zřejmě všechny netrpělivě očekávaly první jarní dny a s nimi přicházející změnu šatníku. Dny, během nichž vyměníme těžké kabáty a robustní svetry za lehká saka a vzdušné šaty. Pro udržení jarní nálady nabízíme čerstvý výběr šatů, které kromě toho, že jsou vhodné pro tuto sezónu, jsou zároveň i něco jiného, co by se na první pohled mohlo zdát.

Prádelní šaty

To, co původně sloužilo jako spodní prádlo či noční košilka, jsou dnes (a několik předchozích let) plnohodnotné šaty. Budete v nich vypadat přesně tak, jak vypadají samotné šaty, něžně a křehce. Vyberte si ty s padavým výstřihem, ty jsou absolutním hitem!

Nepřehlédněte: Barvy, které byste měly volit k barvě vašich vlasů tuto sezónu: Rozzáří váš pohled a dodají vám na charismatu

Košilové šaty

Na dotek je to košile. Na pohled je to košile. A přece to košile není! Jsou to šaty! Košilové šaty, nejčastěji vyrobené z popelínu, jsou momentálně velmi trendy. Existuje velké množství jejich variací, ale každopádně jedno mají společné! Těší se mimořádné oblibě!

Flitrové šaty

Jak jsme zmínily v úvodu, móda je variabilní a respektuje už jen velmi málo pravidel. Jedno z těch už dávno překonaných je i to, že flitry jsou výhradně záležitostí večerních outfitů či speciálních příležitostí. Nebraňte se jim ani během běžných dnů a utlumte jej neutrálními barvami.

Sakové šaty

Sako původně patřilo do pánské části šatníku. Ženy si ho však velmi rychle přisvojily a musíme konstatovat, že o to více podtrhne ženskost a sílu něžnějšího pohlaví. Sako doplněné páskem vytvoří outfit tak všestranný, že se můžete z kanceláře přesunout přímo na párty.

Přečtěte si také: Typy sukní, ve kterých během zimy budete chic: Můžete je kombinovat s kabátem a parádně vrstvit

Květinové šaty

Květiny na jaře? Jak nečekané, nicméně ?! Květiny k jaru neodmyslitelně patří. Bez ohledu na to zda jde o ty skutečné nebo o ty na potisku šatů. V této sezoně překvapte a zkuste to s tímto jemným vzorem trochu jinak! Své oblíbené balerínky nechte doma a zkuste květy zkombinovat s biker boots, dostanou zcela nový rozměr!

Foto:
instagram.com/carodaur, instagram.com/leoniehanne, instagram.com/xeniaadonts, instagram.com/pepamack, instagram.com/veronicaferraro, Netaporter, Zara, Mango, H&M
Zdroj:
mm

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2020 Frogfoot s.r.o..