3 důvody, proč si muži hledají milenky: Není za tím vzezření ani sex, to, co je od nás žene pryč, vás překvapí

Zajímá vás, proč muži opravdu často skončí v náručí jiné ženy? Možná budete překvapené, skutečnými důvody jejich odchodu.

Zdroj: Profimedia
Zdroj: Profimedia

Jste přesvědčena, že vypadáte dobře, vaše polovička s vámi zažívá dostatek intimity, takže nemá důvod pomyslet na milenku? Omyl, vzhled a sex, nejsou pro dnešní muže úplně všechno. Mnohem častěji, řeší jiné aspekty, které je ženou do náruče jiné ženy. Víte, co to je? Myslíme, že budete překvapené, mnoho drobností totiž dělá téměř každá z nás.

Nepřehlédněte: 5 typů mužů, kterým se raději vyhněte: Od těchto dlouhodobý vztah určitě neočekávejte

1. Porovnáváte ho s jinými

Znáte to, nevinné poznámky typu: "Evin manžel chodí domů mnohem dříve, soused odvedle jezdí pravidelně s kočárkem, můj kolega perfektně vaří, viděl jsi jaké svaly má ten Tamary nový přítel? " Občas každá z nás řekne něco tohoto typu. A nezdá se nám na tom nic špatného. Přepokládáme, že jen toho našeho motivujeme, dělat něco navíc a lépe. Avšak opak je pravdou. Jediné, co tím docílíte, je snižování ega vašeho drahého. Při tomto si připadá uvnitř neschopný, méněcenný a to nechce prožívat nikdo z nás. Logicky tedy v podvědomí hledá někoho, kdo mu poskytne opačné pocity. Chvála, uznání a dostatek pozornosti jsou pro muže klíčové. Pokud je nemají s vámi, věřte, že je najdou jinde.

2. Berete mu mužský prostor

Pokud mužům berete možnost být mužem, je to jedna z nejhorších a nejzásadnějších věcí. A přitom jde o zdánlivě nevinné záležitosti. Chodíte k vašim rodičům častěji než k jeho? Musíte každý večer sledovat romantický film? Chcete vždy jíst ve vaší oblíbené restauraci? Vadí vám pokud občas vyběhne s kamarády na pivo? Vyčtete mu to? V kině zásadně odmítáte akční filmy? Chyba. Berete mu totiž prostor na jakoukoliv realizaci a popíráte jeho vlastní osobnost. Všechno ve vztahu má být vyvážené a na tomto žádná rovnováha není.

Čtěte také: Jsem vdaná, ale dodnes vzpomínám na svou první lásku: Pokaždé, když ho znovu vidím, mám chuť něco udělat

3. Neustále ho kontrolujete

Na toto jsou chlapi přímo alergičtí. Pokud mu neustále sledujete mobil, řešíte kde je, s kým je, co dělá, proč přišel o hodinu později domů, časem docílíte jediného. A to, že v tom mobilu nakonec skutečně něco najdete. A můžete mít postavu modelky a dopřát mu klidně sex každý večer. Když ho budete kontrolovat ve všem, nakonec od vás uteče.

Foto:
Profimedia
Zdroj:
NM

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2019 Frogfoot s.r.o..