Manžel přišel s návrhem, abych dělala v ložnici tuto věc: Náš intimní život je od té doby lepší než kdykoliv předtím

Jednou jsem se uvolnila a zkusila jsem svého muže překvapit něčím, po čem zřejmě touží většina chlapů. Od té doby po mně Robo nechce nic jiného a náš sexuální život si neumí vynachválit.

Zdroj: Profimedia
Zdroj: Profimedia

Každá žena chce pro svého muže vypadat co nejlépe a být přitažlivá. V jistém okamžiku jsem chtěla i já udělat něco, čím svého muže budu přitahovat. Zřejmě to šlo s věkem a čím více jsem měla let, tím víc jsem cítila podvědomě ohrožení ze strany mladých dívek. Zatímco muži stárnou do krásy a věkem jsou ještě šarmantnejší, u žen to je vždy tak, že je budou přitahovat ty mladší.

Čtěte také: Zamilovala jsem se do cizince: Když jsem zjistila pravý důvod, proč si mě vzal, nezmohla jsem se na nic

Když se cítíte dobře ve svém těle, jste přitažlivější

Chtěla jsem se cítit sexy i sama pro sebe a tak jsem si jednoho dne vzala dovolenou a byla doma. Dopřála jsem si celý den na rozmazlování, abych v sobě opět objevila svou ženskou stránku. Když se cítíte dobře ve svém těle, vyzařuje to i navenek. Zkoušela jsem si spodní prádlo a musím se přiznat, že po tom, co jsem si dopřála čas pro sebe, jsem se cítila mnohem sebevědoměji než během běžných uspěchaných dní.

Lehla jsem si na postel do ložnice a zkusila jsem si udělat pár sexy záběrů pro svého muže. Odeslala jsem mu je v době, kdy byl v práci a překvapilo mě, jak se hned chytil. Začali jsme si vyměňovat pikantní zprávy a oba dva nás to velmi vzrušovalo. Řeknete si, nic neobvyklého, ale věřte tomu, že v jednoduchosti je krása. Každý chlap touží po krásném ženském těle, za které se žena nestydí a nevnímá každý faldík. I já ho mám, nemyslete si. Naučila jsem se však mít ráda takovou, jaká jsem a udělat vše pro to cítit se maximálně sebevědomě. S Robem jsme si vyměňovali horké zprávy a do toho jsem mu posílala stále nové a nové záběry. Ten pocit byl neuvěřitelný, jak

kdybychom právě začínali randit a náš vztah začal opět jiskřit.

Z práce přišel najednou mnohem dříve než bylo zvykem a ihned jsme si vyměnili velmi vášnivé doteky. Chvilkami jsem měla pocit, že jsem s cizím mužem. Bylo to velmi vzrušující. Ráno na to jsem ho překvapila ještě pod peřinou.

Nepřehlédněte: 5 typů mužů, kterým se raději vyhněte: Od těchto dlouhodobý vztah určitě neočekávejte

Od té doby chce, abych mu posílala sexy zprávy i do práce

Roba jsem po svém boku nepoznávala. Uvědomila jsem si, že chlap nepotřebuje milenku, pokud se tou milenkou stanete vy. Zářil jako nikdy předtím a jeho gesta byly mnohem vroucnější než dosud. Vůbec jsem to nebrala tak, že by mu šlo jen o to jedno, vždyť jsme spolu čtyři roky.

Když odcházel do práce a já také, pošeptal mi do ucha, že se těší na další záběry. Postupně se to stalo naší rutinou a vždy ho překvapím něčím jiným. Musím se přiznat, že mě to začalo i bavit. Je to příjemné okořenění vztahu a Robo nikdy nebyl vůči mně vášnivější než dnes.

Zpříjemnilo to náš intimní život a dá se říci, že je dosud nejlepší, jaký jsem měla. Vypadá to tak, že i v případě mého muže. Změnilo to chování vůči mně i během běžných dní a vůbec se nehádáme, jako tomu bylo kdysi.

Foto:
Profimedia
Zdroj:
fem

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2020 Frogfoot s.r.o..