Toto je noční můra každého muže: dopouštíte se tohoto prohřešku i vy?

Každá máme své chyby, to je jasné. Avšak jeden drobný prohřešek, který čas od času udělá snad každá z nás, je pro naše polovičky o něco horší, než špatný sen. Co myslíte, o co jde?

Zdroj: Profimedia
Zdroj: Profimedia

Muži na nás skutečně nedokážou jednu věc vůbec vystát a vytáčí je do nepříčetnosti. A není to naše kritika vůči nim, kontrolování ani vymlouvání se, proč nemáme na intimitu v ložnici právě náladu. Jedna drobnost, které se čas od času dopouštíme, je pro ně doslova noční můrou. Tušíte, o co jde?

Přečtěte si: Začala jsem si s mužem mé nejlepší kamarádky: Když se to dozvěděla, udělala věc, která překvapila všechny

Tuto věc nedokážou pochopit

I vy už jste slyšely, že se chováte jako malá? Ano, muži to říkají. A my to bereme jen jako nevinnou poznámku, v rámci nějakého malého konfliktu, hádky, či výměny názorů. Nicméně naše polovičky na to mají zcela jiný pohled a mnohem vážnější. Právě infantilnost je však věc, která je pro ně nejen nepochopitelná, ale nedokážou s ní pracovat. Nevědí, jak mají v takových situacích reagovat, co vám říct a navíc jim to připadá maximálně asexuální. Pokud máte tyto projevy nejen v chování, ale i v oblékání, je to ještě horší.

Nepřehlédněte: Tyto tři znamení zažijí nejkrásnější léto tohoto roku: Patříte mezi ně i vy?

Infantilnost dokáže zničit vztah i v začátcích

"Toto je pro mě opravdu příliš. Jednou jsem měl přítelkyni, která byla dokonalá. Krásná, sexy třicátnice, perfektní postava. Nicméně když se večer svlékla a měla na sobě spodní prádlo s Minnie, téměř jsem dostal infarkt. Dobrá rada do života, toto si na sebe nedávejte. Ani náhodou to není přitažlivé. Toužíme po ženě, ne holčičce. Už jen když se nad tím zamyslíte selským rozumem, víte, na čem jste," říká 36letý Ivan. A asi na tom opravdu bude kus pravdy. Právě proto se před mužem, na kterém vám záleží, nechovejte jako nesvéprávná. Chlapi obdivují ženy, které mají svůj názor, vědí, co chtějí a po čem touží. Tak na to nezapomínejte a právě infantilnosti se raději ve vztahu vyvarujte.

Foto:
Profimedia
Zdroj:
NM

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2019 Frogfoot s.r.o..