Retuš jim pomohla k dokonalým křivkám, realita je však jiná: Toto jsou přešlapy nejslavnějšího rodinného klanu

Známé pořekadlo mluví o tom, že i mistr tesař se utne. Je tomu tak i v případě členek slavného Kardashian-Jenner klanu. Celebrity krásky rozhodně nejsou ve světě sociálních sítí nováčky. V honbě za zdánlivou dokonalostí jsou ochotny použít všechny prostředky. No ne vždy úspěšně!

Zdroj:instagram.com/khloekardashian
Zdroj:instagram.com/khloekardashian

Retuš není v showbyznysu žádnou novinkou. Tištěná média používají na titulkách svých magazínů fotografie přikrášlující realitu celé roky. Příchodem sociálních sítí se proces budování pseudodokonalosti zjednodušil. Navíc se s aplikacemi, které vás jedním klikem zbaví všech chybiček jakoby roztrhl pytel. Problematické partie?

Nedokonalá pleť? Úzké rty? Žádný problém! Mnohé celebrity používají své digitální upravené "já" na to, aby své fanoušky přesvědčili o jejich dokonalosti.

Dokonalé za každou cenu

Tzv. Kardashian-Jenner klan netřeba nikomu představovat. Upřímně pochybujeme, že se najde někdo, kdo by o nich neslyšel. Každý den nás zaplavují novinkami z jejich soukromí a nelze jim odepřít fakt, že mají silné slovo v oblasti trendů a současného vnímání krásy. Jedním dechem však třeba dodat, že se nejedná o krásu přirozenou. Plastické operace, výplně, injekce a další vylepšení. Ničemu z toho se Kardashianky nebrání. Jelikož nemají zábrany podstoupit invazivní vylepšení, použití "zkrášlovacích" aplikaci skutečně nikoho nepřekvapí.

Nepřehlédněte: Takto vypadá den osobní asistentky Kate Middleton: Je však takovýto job skutečně pohádkový?

I mistr tesař se někdy utne

Prominentní krásky sledují na sociálních sítích doslova miliony fanoušků. Jelikož se živí především svým vzhledem, jejich followeři na ně mají vysoké nároky a každému jejich záběru věnují mimořádnou pozornost. Toto jsou ty nejméně zdařilé pokusy, pro které byly slavné sestry fanoušky obviněny z retuše. A nepříliš povedené ...

Khloe Kardashian

Jedna z nejnovějších fotografií, kterou Khloe zveřejnila na svém instagramu je trošku kontroverzní. Followeři upozornili na podezřelý počet prstů na levé ruce. Kolik jste jich napočítaly vy?

Kim Kardashian West

Kim Kardashian West se zřejmě ještě nepoučila. Vícekrát ji z používání retuše usvědčily právě "zvlněné" dveře v pozadí. V tomto případě to není jinak.

Přečtěte si také: Simona Krainová ukázala vypracované bříško: Věřily byste, že této ženě je 46 a to jste ještě neviděly její starší sestru

Kris Jenner

O tom, že má hlava klanu - Kris Jenner na svůj věk výbornou postavu, není pochyb. Bystrému zraku jejích fanoušků však neušla podezřelá křivka v dřevěném obložení pod jejím ramenem.

Kendall Jenner

Kendall bývá označována za tu ze sester, která v nejmenší míře holduje vylepšením. Přestože se živí jako profesionální modelka, zeď za ní ji usvědčuje z toho, že si k plošímu bříšku dopomohla jinak než cvičením.

Kylie Jenner

Ani nejmladší Kylie se nevyhnula spekulacím o používání photoshopu. Podobně, jako její sestry, i ona si zakládá na svém pozadí. Fanoušci jí však vytkli až příliš natažené kapsy. Co si myslíte vy?

Foto:
instagram.com/khloekardashian, instagram.com/kimkardashian, instagram.com/krisjenner, instargram.com/kendalljenner, instagram.com/kyliejenner
Zdroj:
mm

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2019 Frogfoot s.r.o..