Po 7 letech manželství jsem dostala studenou sprchu: Neznámá žena mi poslala foto mého muže v této situaci

Dlouhý vztah nás někdy přivede k tomu, že jsme zaslepení. Naší čtenářce Ivaně to celé došlo až jednoho dne, když ji kontaktovala dosud neznámá žena.

Zdroj: Profimedia
Zdroj: Profimedia

Celou dobu si myslíte, že je vše v pořádku, dokud se jednoho dne neprobudíte do špatného snu. S mým mužem Michalem jsme měli úplně klasický vztah. Deset let, z toho sedm let manželé, občas to bylo jako horská dráha a prožili jsme zamilovanost, ale i pády a nedorozumění. Vždy jsme to však ustáli, a když do toho přišly děti, náš vztah byl o to pevnější.

Přečtěte si: 3 důvody, proč si muži hledají milenky: Není za tím vzezření ani sex, to, co je od nás žene pryč, vás překvapí

Najednou nepoznáváte, s kým celou dobu žijete

Až na den, na který nikdy nezapomenu. Byla jsem doma na mateřské s naší nejmladší dcerkou a manžel byl na služební cestě. Jelikož pracoval ve vrcholovém managementu, na pracovní cesty jezdíval často. Vím, co se říká o mužích a služebkách, ale pokud bych si měla nad tím lámat hlavu, nikdy bych s žádným mužem asi nemohla žít, takže jsem nic extra nikdy neřešila.

Přišla mi zpráva od neznámé ženy a samozřejmě hned v ten moment mi začalo extrémně bít srdce. Asi žádná žena nechce rozkliknout takovou zprávu, protože tuší, že se v ní nebude nacházet nic pozitivního. Jinak to nebylo ani v mém případě. Najednou se vám promítne celý život před očima a víte, že něco nebude v pořádku.

Tato neznámá žena nebyla Češka a tak se mi mírně ulevilo, i když vím, že to nezní zrovna uspokojivě. No nebylo by nic horšího, než kdyby to byl někdo známý z blízkého okolí. Pokud jde o nevěru, je lepší, když to je co nejdále od života, který žijeme.

Poslal mi fotografie muže, který vypadal jako můj manžel a na každém snímku byl s jinou ženou ve velmi intimních momentech a zeptala se mě, jestli jsem jeho žena.

Nejdříve jsem tomu celému nechtěla uvěřit, když jsem se podívala na daný profil na sociální síti, jméno a příjmení se neshodovalo a bylo zahraniční. Takže jsem se pousmála a myslela jsem si, že jde čistě o podobnost. Vždyť jak se říká, každý má na světě svého dvojníka.

Změnil si identitu a myslel si, že se to nikdy nedozvím

Prozradili ho však hodinky a tehdy jsem si uvědomila, že skutečně jde o mého muže. Na každé fotografii byl s jinou ženou a vypadalo to tak, že každá z nich si myslela, že je svobodný. Zatímco mně říkal, že jezdí na služební cesty, chodil si užívat se ženami. Co mě však na fotografiích překvapilo, bylo, že to byly ženy v různých věkových kategoriích.

Zpráva od neznámé ženy mi však i toto tajemství prozradila. Řekla mi, že můj muž si půjčuje peníze od solidních dam, ale i od obyčejných smrtelnic a pak se po něm slehne zem, nevrací jim je. Svým charisma je vždy obalamutí a vypaří se. Nakonec se dopátrali k tomu, že je to můj manžel, i když žije úplně na jiném kontinentu. Neuvěřitelné, co všechno dokážou sociální sítě. Snažily se proto zkontaktovat se mnou a peníze vymáhat ode mne. Tyto ženy si jistý čas myslely, že jsme v tom namočení dokonce oba jako pár ...

Nepřehlédněte: Myslela jsem si, že ho přitahuji, nakonec jsem pochopila, jaký typ muže mě vlastně oklamal

Michal se po celou dobu tvářil, že dělá v mezinárodní firmě a má vysoké místo. V době sociálních médií se však nedá zatajit opravdu nic. Takto nemile jsem se dozvěděla o největším podvodu svého manžela a dnes čekám na to, až nás soud rozvede. Byla to rána pod pás, která je neomluvitelná a přesto, že jsem zůstala sama se dvěma dětmi, nelituji toho. Žádná žena se nechce cítit takto poníženě. Nejvíce však nerozumím tomu, jak jsem mohla být tak zaslepená a nikdy toto hnusné tajemství neodhalit ...

Neomluvilo ho ani to, že to "dělal pro rodinu".

Foto:
Profimedia
Zdroj:
fem

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2019 Frogfoot s.r.o..