Těmto mužům nejčastěji podlehneme: Víte, kterou jednoduchou věcí nás vždy dostanou?

Přitažlivost je silná věc. Víte však, jakým mužům nedokážeme odolat? Spojuje je jeden jmenovatel!

Zdroj: Profimedia
Zdroj: Profimedia

My ženy v tom zejména na začátku vztahu, máme jasno. Toužíme po věrném, podporujícím, citlivém a vnímavém partnerovi. No a ve chvíli, kdy ho máme, jaksi pro nás přestává být sexy. A nakonec hledáme úplně jiné typy. Ty, kterým nedokážeme říci ne a okamžitě jim podlehneme. Nebezpečné známosti, nás přece jen nakonec přitahují více.

Mohlo by vás zajímat: Po 7 letech manželství jsem dostala studenou sprchu: Neznámá žena mi poslala foto mého muže v této situaci

Hormony prostě nelžou

Přestože jsme roky toužily právě po jiném typu mužů, jak bylo ve společnosti zažité, ve chvíli, kdy se mezi námi začali zjevovat tzv. softies, jako kdyby jsme zjistily, že to byl vlastně omyl. Empatičtí a chápaví muži se nám sice líbily, ale chemie říkala něco jiného. Tedy alespoň ve značné většině případů. Najednou jsme nabyly pocit, že všichni normální chlapi zmizeli z povrchu zemského. A začaly jsme vyhledávat přesně to, co jsme kdysi nechtěly.

Komu nedokážeme říct ne?

Znáte ty suverénní, maskulinní typy, se svérázným image, kteří nás vždy dostanou do kolen? Většinou jde o muže, kteří příliš netouží po vztahu, neradi se vážou, potřebují hodně volnosti a svobody. Nicméně my s nimi zároveň získáváme pocit vzrušení, objeví se motýlci v břiše a cítíme se jako v jiné dimenzi. Právě svou lhostejností a volnomyšlenkářstvím nás k sobě táhnou jako magnet. Častokrát pro nás znamenají jakousi výzvu. Snažíme se dosáhnout nemožného. A to abychom se právě my, pro ně staly tou osudovou. I když předem víme, že je to vlastně prohraný boj, neváháme se do něj pouštět zas a znova.

Nepřehlédněte: Navštívila jsem s kamarádkou věštkyni: Nevěřila jsem jí ani slovo, ale po letech jsem si na ni vzpomněla

Foto:
Profimedia
Zdroj:
NM

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2020 Frogfoot s.r.o..