Co vás čeká s mužem po vašem boku a na co se připravit v nejbližších dnech? Prozradí to den, kdy se narodil

Narodil se váš partner ve znamení, Vodnáře, Lva, Býka nebo Štíra? Podívejte se spolu s námi, jaký život vás s ním čeká.

Zdroj: Profimedia
Zdroj: Profimedia

Zajímá vás, jaký život vás čeká s mužem, po vašem boku? Podívejte se spolu s námi, co říkají hvězdy a na co byste se měly rozhodně připravit. Určité věci vás zřejmě mile i nemile překvapí.

 

Nepřehlédněte: Odpověď na otázku, která se víří v hlavě mnohým: Máme všichni na internetu partnera číslo dvě?

Beran

Říká se o nich, že jsou čestní a upřímní. A právě proto z nich bývají ideální manželé. Ano, dokonce i takovou nevěrou by se vám s velkou pravděpodobností přiznali. Nicméně věřte, že s nimi vás nečeká. Nicméně občas bývá jeho upřímnost až přehnaná. Například, pokud se muže Berana zeptáte, zda jste po letošních Velikonocích přibraly.

Býk

Buďte si jisté, že s tímto mužem zvládnete i turbulentnější období, které vás aktuálně čeká. Záleží mu na vašem vztahu, štěstí a proto i když nastanou problémy, zůstává s vámi. Býci jsou loajální, morální a většinou dělají správná rozhodnutí. Tak dejte na jejich názor.

Blíženci

Jsou velmi energičtí, vášniví a rádi ženu po svém boku překvapují. Pokud však pocítí málo uznání, neváhají za hlavu zahodit i dlouholetý vztah. Na to si určitě dejte pozor a zejména v těchto dnech, nešetřete komplimenty.

Rak

Rak patří rozhodně mezi nejsentimentálnější a nejcitlivější znamení vůbec. Pokud jste tomu svému v předchozím období věnovaly méně pozornosti, určitě na tom zapracujte. Uvidíte, jak to vašemu vztahu prospěje.

Lev

Vášnivý, nespoutaný Lev je skvělým partnerem, pokud mu nezapomínáte s pravidelností drbat ego. Jakmile s tím přestanete, věřte, že harmonické soužití vás nečeká. V každém případě, pokud jste s ním uvažovaly o společné budoucnosti, raději do toho nevkládejte velké naděje. Málokdy se Lev usadí.

Panna

Muž narozený ve znamení Panny patří mezi nejpoctivější. Cokoliv vám slíbí, dodrží. Takže pokud se nemůžete dočkat plánované společné dovolené, možná ji dokonce dostanete jako dárek a spíše dříve než jste čekaly.

 

Čtěte také: Co skrývá muž v mobilu podle znamení zvěrokruhu: Takto ho můžete odhalit během jedné noci

Váhy

Nikdy vás slovně nezradí, budou vždy po vašem boku a za žádných okolností se s vámi nepustí do náročných hádek. Jsou velmi inteligentní a na všechno mají jasnou a přímou odpověď. Pokud se rozhodnete stát jejich ženou, čeká vás vyrovnané a klidné manželství.

Štír

Každý den s nimi je dobrodružství. Určitě se nebudete nudit a zažijete množství vášnivých a jedinečných dní. Pokud ho zaujmete a objeví ve vás ženu svého života, udělá pro vás i nemožné. Jinak beze slova odejde a bude hledat jinde.

Střelec

Střelci jsou věční optimisté, ale i snílci. Tváří se, že svět je jako pohádka a nic není nemožné. O cestovatelské zážitky s nimi nebudete mít nouzi, stabilita ve vztahu je však sporná. V tomto období se můžete těšit na nové překvapení, kterým vás ten váš Střelec dostane.

Kozoroh

Kozorozi jsou rodinně velmi založení. S nimi nemusíte přemýšlet, co jsou jejich priority. Jednoznačně vám to dokáže svou náklonností k rodině. Je velmi pravděpodobné, že k vám během příštích měsíců přiletí čáp.

Vodnář

Vodnáři jsou velmi trpěliví a nemají ve zvyku se jen tak naštvat, i když se věci začnou komplikovat. Vše řeší s chladnou hlavou. Pokud si získáte jejich lásku, uvidíte, že pro vás po celý život udělají i nemožné.

Ryby

Citlivé Ryby jsou ideální partneři. Vždy, když je třeba, podají vám pomocnou ruku a jsou zde pro vás. Vaše štěstí je pro ně prvořadé a tomu podmiňují všechny své rozhodnutí. V nejbližších dnech vás sice čeká těžší období, ale společně ho hravě zvládnete.

Foto:
Profimedia
Zdroj:
NM

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2020 Frogfoot s.r.o..