Kabelka ve stylu belt bag: Pokud jste si ji dosud neoblíbily, máme pro vás pár módních tipů, které to změní

Milovaná i nenáviděná. Belt bag nebo tzv. "ledvinka" má minimálně tolik odpůrců, kolik má obdivovatelů. Máme pro vás pár módních tipů, které vás možná přesvědčí o tom, že tento doplněk nepatří jen do života z přelomu 80. a 90. let, ale i do moderních outfitů. A to klidně i těch, které nosíte do práce.

Zdroj: Profimedia
Zdroj: Profimedia

Když se tento, pro někoho možná kuriózní, doplněk začal objevovat na přehlídkových molech renomovaných značek přibližně před rokem (či dvěma), nebylo zcela jasné, zda tento doplněk překročí jejich pomyslný práh a zda ho ulice znovu vezme na milost. Jelikož jsme na jejich adresu ještě před pěti minutami (metaforicky řečeno) trousily uštěpačné poznámky.

Nepřehlédněte: Pastelový odstín, který na sobě na jaře musíte vyzkoušet: Kombinujte ho s tímto oblečením vašeho šatníku

Móda však funguje fascinujícím způsobem. Jakmile se belt bag začala objevovat na pasech celebrit, stala se doplňkem číslo jedna a velmi rychle i trendem, jehož comeback čekal jen málokdo. Samozřejmě, "ledvinky" dostaly kromě té klasické verze i nové formy. Mimořádně oblíbenou se stala její oválná verze od značky Gucci, která se stala tak žádanou, že v buticích bývala vyprodána během krátké chvíle. Tato sezóna zachází ještě dál a přináší ještě očištěnější, elegantnější verzi tohoto symbolu 80. let, kterou si můžete vzít s sebou nejen na turistiku, ale i do práce. Nosit je můžete kolem pasu nebo napříč.

Suit up!

Vyžaduje vaše pracovní pozice, abyste působily profesionálně? Vy však na straně druhé chcete za každých okolností zůstat chic? Vyšlete tuto zprávu pomocí kabelky ve stylu belt bag.

Dokonalý kontrast

Kontrasty v módě jednoznačně fungují. Jemné saténové sukně, které jsou aktuálně mimořádně oblíbené vypadají výborně i s tlustším svetrem, který vás zachrání před vrtošivým dubnovým počasím. V takové kombinaci to už není ta "ledvinka", které jste nemohly přijít na jméno, že ?!

Přečtěte si také: Boty, které si nás během jara získají: Slunečné dny prožijte pouze v těchto kouscích

Nude mood

Trenčkot je nesmrtelná klasika, kterou má v šatníku téměř každá žena. Je jednoduchý a použitelný na mnoho způsobů. Proč ho tedy tentokrát nezkombinovat s něčím novým ?! Kombinace s tímto netradičním doplňkem laděným tón v tónu nebude tak výrazná, ale zároveň to bude něco nového, čímž budete mít šanci zapůsobit.

Na denimové vlně

Pokud nepatříte k těm, které by v práci vázal formální dresscode. Kombinujte oversized sako s riflové klasikou. Belt bag vám udělá službu v tom, že právě jím si vytvarujete ženskou siluetu přesýpacích hodin.

Ó šaty

Nic není v módě větším projevem ženskosti jako právě šaty. Jednoduchý střih šatů v maxi délce může příjemně ozvláštnit právě belt bag. Variantou je i ten, který je již téměř k nerozeznání od opasku.

Foto:
Profimedia, instagram.com/livia_auer, instagram.com/mettiforssell, instagram.com/aimeesong, instagram.com/aylin_koenig, instagram.com/camillacoelho
Zdroj:
mm

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2021 Frogfoot s.r.o..