Toto jsou důvody, proč dobří muži utíkají k potvorám: Podívejte se, co je na takových ženách láká

I vy máte pocit, že ty největší potvory, mají po svém boku nejlepší muže pod sluncem? Pravděpodobně se nemýlíte, neboť takových dvojic, je stále více. Co je pro opačné pohlaví na nich takové přitažlivé?

Zdroj: Profimedia
Zdroj: Profimedia

I vy patříte do kategorie žen, které udělají cokoliv, co svému drahému vidí na očích? Upřednostňujete jeho zájmy před těmi vlastními, jste tu pro něj v každé situaci a ve všem na něj berete ohled? Chyba. Tímto stylem s vámi dlouho nezůstane. Ačkoli laskavé a obětavé ženy, muži obdivují, ve skutečnosti je však láká i něco jiného.

Nepřehlédněte: Jedna věta, která všechno změnila: Moje dcera Petra si na manželovi všimla změnu a zjistila, že líbá učitelku

Tyto typy žen mají navrch

Ano, je to tak. V takovém souboji o mužské srdce, jednoduše vítězí sebevědomé, silné ženy, které vědí, co chtějí. Jako dokonalá, perfektní žena v domácnosti, tak v konečném důsledku nemusíte být vůbec doceněna. Pokud se celý den věnujete tomu, aby bylo doma všechno tip - top a večer si lehnete absolutně vyčerpaná do postele, věřte že ten váš, bude hledat vášeň na jiné adrese. A důvod je zcela jednoduchý. Muži jsou od přírody lovci. Potřebují takový adrenalin i ve vztahu. Chtějí dobývat, milují sex a večer si chtějí užívat intimitu ve dvojici. Na to nejsou nikdy unavení. A pokud mají po svém boku ženu, která jim sice zajistí teplo domova, ale právě tato stránka její uniká, začnou se ohlížet jinde.

Po tomto muži touží

"Moje přítelkyně byla skvělá, výborně vařila, vždy bylo doma všechno uklizeno, vyžehlené, na svém místě. Nicméně večer spala už něco před devátou. Věřím, že když přišla z práce a čekal ji doma tento maratón, nezvládala. Ale i tak jsem nakonec skončil s jinou. Ta neumí vařit, pere jen když jí to připomenu, ale v posteli je geniální. Navíc má téměř vždy dobrou náladu, nenapomíná na mě a to mi stačí," říká 34letý architekt Ruda.

Čtěte také: Měla jsem podezření, že můj muž je tajně na seznamce: Falešný profil mě přivedl k tomu, co, nebo koho tam hledal

Muži touží po ženách, které navenek vystupují tak, že vlastně chlapa nepotřebují. Základem je, abyste byly sama sebou a neobletovaly ho za každých okolností. Nezapomínejte, že opačné pohlaví miluje výzvy a vše, co je nedostupné!

Foto:
Profimedia
Zdroj:
MG

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2020 Frogfoot s.r.o..