Šperky, které ozvláštní váš outfit na každý den: Představujeme vám styly, které se aktuálně nosí

Aktuální sezóna je vzrušující. Po dlouhé éře každodenních minimalistických šperků přichází na řadu něco nového a nepřehlédnutelného. Doplňky, které se pyšní statusem - "šperk". Spojují se s atributy jako výrazné, barevné či nepřehlédnutelné. Máte už i vy ten svůj?

Zdroj: Profimedia
Zdroj: Profimedia

V začarovaném kruhu

Pokud chcete vsadit na jistotu, vyberte si kruhové náušnice. Kruhy jsou jedním z trendů v oblasti šperků, které prostě nevyjdou z módy. Každá sezóna si je však v něčem pozmění. Letošní jednoznačně diktuje výběr větších a silnějších verzí, které vedle vaší tváře nezůstanou nepovšimnuty.

Nepřehlédněte: Bundy ze 70. let zažívají slavný comeback: Ověřené kombinace, kterých se nemusíte bát a budete chic

Mixuje a kombinuj

To, že minimalistické šperky ustupují v této sezoně do pozadí ještě neznamená, že je třeba se jich zbavit. Právě naopak! Využijte jejich potenciál a noste je ve vzájemných kombinacích. Z minima tak vytěžíte maximum!

Barvou vpřed

Hlavně nenápadně ?! Tak s tímto heslem to tuto sezónu rozhodně nezkoušejte. Čím výraznější, tím lépe! Prsteny nejsou výjimkou. Výrazné imitující drahé kameny, jakými jsou rubín, safír, smaragd či jiné jsou tou správnou volbou.

Ring bling

Status nepřehlédnutelnosti vám zajistí štras, který již není jen výsadou večírků. Stává se doplňkem na běžný den, což však každý nerozdýchá.

Přečtěte si také: Manšestr jako nový materiál, který upoutá i vaše oko: Už dávno není pouze vzpomínkou na dětské časy

Za všechny drobné

Motiv mincí se nesměl objevoval na bižuterii už minulou sezónu. V nadcházející sezóně se na tom, kromě tendence jejich výskytu, nic nemění. Doplňují vzhled náramků, náhrdelníků i řetízkových opasků.

Foto:
Profimedia, Dries Van Notten, instagram.com/aylin_koenig, instagram.com/kaiagerber, instagram.com/sophiaroe, Swarovski, H&M, Tous, Zara, Netaporter
Zdroj:
NM

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2020 Frogfoot s.r.o..