Řeč těla zamilovaného chlapa vždy prozradí: U jaké ženy se mu to děje a kterých signálů si na něm máte všímat?

Věděly jste, že pokud je muž skutečně zamilovaný, reaguje v běžných situacích zcela jinak? Podívejte se, co ho prozradí.

Zdroj: Profimedia
Zdroj: Profimedia

Všichni víme, že řeč těla dokáže o člověku opravdu hodně vypovídat. Tušíte však, které zamilované signály, muži vysílají a mnohokrát si jich nevšímáme, případně o nich nevíme? Podívejte se spolu s námi, co vám napoví, že má o vás skutečný zájem.

Mohlo by vás zajímat: 3 důvody, proč si muži hledají milenky: Není za tím vzezření ani sex, to, co je od nás žene pryč, vás překvapí

1. Zvedá obočí

Muži nejsou opravdu až tak nenápadní, jak by se mohlo zdát. Pokud vedete dialog s chlapem, který při něm často zvedá obočí, je to jasné. Okouzlily jste ho a chce si vás získat. Děláme to totiž ve chvíli, kdy nás ten druhý přitahuje. Toto je docela rychlý tip, podle kterého zjistíte, na čem vlastně jste, téměř okamžitě.

2. Při rozhovoru se k vám naklání

Právě to co cítíme vůči někomu jinému, prožíváme celkem nevědomě i pohyby těla. Pokud nám je někdo sympatický, líbí se nám, přibližujeme se k němu mnohem blíže, jako když nám je lhostejný. Takže pokud se prostor mezi vámi snaží eliminovat, věřte, že jste mu velmi blízká. A rozhodně má o vás zájem. Jednoduše řečeno, fyzická vzdálenost mezi dvojicí, většinou zrcadlí tu psychickou.

Nepřehlédněte: Myslela jsem si, že ho přitahuji, nakonec jsem pochopila, jaký typ muže mě vlastně oklamal

3. Nenápadně se vás dotýká

Nenápadné a letmé dotyky, které se dějí jen tak "náhodou" jsou něco, co k flirtování neodmyslitelně patří. Pokud se vás jen tak chytí za ruku, přejede vám jemně po vlasech, buďte si jistá tím, že vás považuje za výjimečnou a jedinečnou. Ano, první krok jste zvládly a jeho náklonnost k vám je evidentní.

4. Chytá se vousů, či vlasů

Muži jsou z nás častokrát stejně nervózní jako my z nich. Zejména v začátcích vztahu. Mnohokrát nevědí jak reagovat, co říct, nejsou si jisti sami sebou. Pokud se mu líbíte, vždy při vás znejistí. Tehdy se často chytá vousů nebo si je upravuje.

Foto:
Profimedia
Zdroj:
NM

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2020 Frogfoot s.r.o..