Vzala jsem si dobrého muže: Když se však začal setkávat s tímto mužem, změnil se na někoho, komu jsem nerozuměla

Klářin manžel Ruda byl ideálním manželem ... až do chvíle, kdy se v jejich životě objevil jeho starý kamarád. Od té doby jeho chování nerozuměla.

Zdroj: Profimedia
Zdroj: Profimedia

Když jsem ho potkala, znovu jsem se zamilovala

Klára potkala Rudu v době, kdy byla po vysoké škole a vrátila se bydlet zpět do svého města, kde chtěla i pracovat. Ačkoli si uvědomovala, že tam bude méně příležitostí, vždy věděla, že život v hlavním městě není pro ni. Hned poté, co se vrátila a našla si práci v jedné celkem prosperující firmě, narazila během jednoho večera s přítelkyněmi ve městě na Rudu. Chodili spolu na základní školu a pamatovala si, že byla kdysi dávno do něj zamilovaná. "Nicméně, když jsem ho spatřila, nemusela jsem ani dvakrát přemýšlet či lovit v paměti, kdo to je. Hned jsem ho nejen poznala, ale jakoby se i znovu zamilovala. Vypadal neskutečně dobře, dozrál na mužného a sexy chlapa. Nedokázala jsem z něj spustit oči, zejména, když si ke mně přisedl a pustili jsme se do řeči. Zjevně si mě pamatoval i on a měla jsem z toho všeho dobrý pocit."

Mohlo by vás zajímat: Toto je noční můra každého muže: dopouštíte se tohoto prohřešku i vy?

Naše manželské začátky byly idylkou

Netrvalo dlouho než Klára s Rudou začala oficiálně chodit a v podstatě byli rádi i jejich rodiče, kteří byli prakticky sousedé a potají vždy snili, že se jejich děti vezmou. Přesně to se také stalo a to jen po roce chození. "Všechno byla zpočátku idylka, byli jsme zamilovaní, Ruda byl pozorný manžel, dokonce mi vařil, dokázal mě vždy překvapit. Bydleli jsme sice u jeho rodičů, ale chtěli jsme si ještě jistý čas šetřit na vlastní bydlení. Ale v jednom jsme měli jasno ... Určitě jsme chtěli časem něco svého," popisuje manželské začátky Klára.

Manželův kamarád mi byl od prvního momentu nesympatický

Jednoho dne Kláře Ruda oznámil, že se vrací do města jeho kamarád Roman z mladších, středoškolských dob. "Ruda ho k nám pozval na večeři. Ale od momentu, jak otevřel ústa, mi byl nesympatický. Jeho nemístné komentáře k mé postavě, vaření, jídlu a celkově podle mě negativní postoj k ženám, které měl za domácí puťky a hloupé stvoření mi byly proti srsti. Když jsem to poté, co odešel řekla i Rudovi, ten se jen smál, že on byl vždy takový, samé srandičky, že on to tak ve skutečnosti nemyslí, abych nebyla taková sucharka," pokračuje ve vyprávění Klára.

Čtěte také: Cvičební plán francouzské divy Laetitie Casta: Takto se dostanete do formy za 21 dní!

Jejich přátelství nám narušilo manželství

Podle toho, co Klára od Rudy věděla, Roman se plánoval zdržet ve městě mnohem déle, prý se mu už nechce cestovat. Ruda byl z toho nadšený, protože ho považoval za jediného skutečného přítele, kterého měl. "Nicméně jejich přátelství mi bylo trnem v oku a začali jsme se skutečně proto velmi hádat. Začalo nám narušovat naše manželství. Ruda s ním trávil najednou každou volnou chvíli, o víkendech s ním popíjel ve městě po barech a vracel se domů pozdě nad ránem, páchnoucí po alkoholu a cigaretách. Ale on přece ani nekouřil ... Nemluvě o tom, že utrácel na tyto mejdany naše společné peníze, které jsme šetřili na vlastní bydlení .... Měla jsem pocit, že se mi manžel mění před očima." Jakoby toho však nebylo málo, Rudovo chování ke Kláře bylo stále flegmatičtější, už nebyl  pozorný, ani milý. Pod vlivem nejlepšího kamaráda a jeho "moudrostí u piva a pár panácích" se změnil na někoho cizího.

Nepřehlédněte: Manžel přišel s návrhem, abych dělala v ložnici tuto věc: Náš intimní život je od té doby lepší než kdykoliv předtím

Více to nebyl můj manžel, ale muž, kterému jsem nerozuměla

"Došlo to až do takového stádia, že jsem na něj křičela, že je přesně stejný buran jako jeho kámoš a že ho jen zkazil. Nechtěl si to připustit a začal mě obviňovat, že já jsem přesně taková, na jakou se žena v manželství začne časem měnit. Chci mu najednou zakazovat kamarády a být paní jeho života. Ale že to jsem se přepočítala. Třísknul dveřmi a přišel až za dva dny, z čehož jsem byla na nervy, protože ani nezvedal mobil. Už jsem chtěla volat na policii, když se objevil, jakoby nic a prý jestli jsem se už uklidnila nebo budu blbnout dál," říká Klára, která v momentě zapomněla na strach o něj, který prožívala. Velmi se zlobila a věděla, že toto více není ten muž, kterého si vzala. Do oběda se sbalila a odešla zpět k rodičům. "Představte si, že mě ani nešel hledat, jen pak mi zavolal, abych přestala blbnout jako malé děcko ... Chápete, já byla podle něj to malé děcko," dodává nešťastná mladá manželka, která nemůže uvěřit, jaký muž se stal z jejího manžela Rudy. Že dal přednost nejlepšímu kamarádovi před ní, prostě nepochopí. Dnes žijí odděleně, ale o rozvod ještě nepožádala, stále věří, že když dotyčný kamarád z města opět odejde, vrátí se jí pozorný a milý manžel. Ale kdoví ..

Foto:
Profimedia
Zdroj:
fem

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2020 Frogfoot s.r.o..