Tajemství toho, proč princ William čekal tak dlouho, dokud požádal Kate o ruku: Chtěl si být jistý touto věcí

Příběh prince Williama a jeho krásné manželky, vévodkyně z Cambridge, Kate, známe všichni. O věčně čekající Kate, jak ji v Británii přezdívali, jsme se také už doslechly. Ale proč si vlastně dával princ William tak na čas?

Zdroj: Profimedia
Zdroj: Profimedia

Čekal na jednu věc, aby si byl jistý

Bývalá asistentka a poradkyně princezny Diany se pro britský Mirror nedávno rozpovídala o tom, proč Dianin starší syn, princ William se žádostí o ruku Kate Middleton tolik čekal. Ačkoli dnes je každému z nás jasné, že William si lepší manželku než Kate nemohl vybrat (a myslíme si, že ani on nelituje), v minulosti se to mohlo jevit jako, že si není jistý. A prý si skutečně jistý nebyl. Čekal na jednu věc, která, když se projevila u jeho potenciální budoucí nevěsty Kate, bylo rozhodnuto, že více čekat nemusí. O co jde?

Mohlo by vás zajímat: Princezna Diana se chtěla vždy líbit: Aby si udržela postavu přesýpacích hodin, dělala každé ráno tuto aktivitu

Chtěl ženu, na kterou se může spolehnout

William a Kate to spolu "táhli" neuvěřitelných 9 let než se ji konečně princ rozhodl požádat o ruku. Zmíněný zdroj řekl, že William je a vždy byl skutečně velmi citlivý a opatrný. Nechtěl uzavírat manželství se ženou, na kterou se nemohl spolehnout. Kdoví, zda po celé ty roky, co spolu s Kate randil, cítil, že ještě se nedokáže na ni spolehnout, a pak to najednou přišlo?

Čtěte také: Nejdéle vládnoucí panovnice v dějinách Spojeného království, je i dnes velmi vytížená: Jak vypadá den královny?

Chtěl si být jistý, že se Kate nezlomí v začátcích

Pro britský Mirror se vyjádřila i uznávaná astroložka Debbie Frank, která na adresu tohoto páru prozradila: "Kate a William jsou protiklady a říká se, že protiklady se přitahují. Myslím si, že William potřeboval svou vlastní skálu, svou vlastní stabilizační sílu. Myslím, že to je to, co Kate opravdu pro něj dnes znamená." To ostatně potvrzují i slova Dianiny asistentky, která dodává, že princ William si chtěl být jistý, že Kate se nezlomí hned v počátcích.

Nepřehlédněte: Dcera Cindy Crawford touží v budoucnosti po této jedné důležité zásadě: Její partner by se měl inspirovat od jejího otce

Kate se jako vévodkyně i jako manželka osvědčila

O tom, že se v Kate nezklamal ani její manžel ani britská královská rodina, se už určitě přesvědčili všichni, co možná i trochu pochybovali. Kate je skutečně hodna svého titulu vévodkyně i toho, že právem patří do královské rodiny. Má styl, eleganci, působí nenuceně, přirozeně, je skutečně reprezentativní. I zmiňovaná astroložka na její adresu říká: "Kate je také velmi opatrná osoba. Dělá věci správně a raději pomalu. Nejdříve o věcech přemýšlí, pak koná." V této věci jsou si tedy s princem Williamem podobní, byť možná by i Kate přivítala, kdyby ji byl princ požádal o ruku mnohem dříve, co říkáte?

Foto:
Profimedia
Zdroj:
MG

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2020 Frogfoot s.r.o..