Princ Louis oslavil svůj první rok: Oproti minulosti královská rodina zvolila jiný styl portrétových fotografií

Stále ještě nejmladší člen anglické královské rodiny, malý princ Louis oslavil před časem své první narozeniny. Jak je již zvykem, Kensingtonský palác zveřejnil oficiální portréty oslavence, které by snad už ani nemohly být rozkošnější. Vždyť posuďte samy ...

Zdroj: Profimedia
Zdroj: Profimedia

Princ Louis je pátý v řadě na trůn, za jeho dědečkem, princem Charlesem, jeho otcem, princem Williamem, jeho bratrem, Prince Georgem, a jeho sestrou, princeznou Charlotte.

Malého prince na těchto fotografiích zachytila jeho máma, vévodkyně z Cambridge. Podobně, jako to bylo v případě jeho starší sestry Charlotte. Je těžké uvěřit, že je to už rok, co se královská rodina rozrostla o nového člena. V porovnání s oficiálními fotografiemi rodiny z Vánoc se zdá, že princ Louis roste jako z vody a stále více se podobá svých starších sourozenců.

Nepřehlédněte: Děti Angeliny Jolie jsou už pořádně velké: Podívejte, kolik let mají nejstarší a jaký zvyk si osvojily

Princ George

Přestože většinu z fotografií svých dětí dělá dnes Kate Middleton, nebylo tomu tak vždy. Oficiální fotografie u příležitosti prvních narozenin prvního potomka vévody a vévodkyně z Cambridge byly vytvořeny na výstavě Sensational Butterflies v přírodovědeckém muzeu v Londýně.

Princezna Charlotte

Právě narozeninové portréty princezny Charlotte byly první, které Kate Middleton zhotovila. Kdo už jen dokáže s větší láskou zachytit své děti, pokud ne právě jejich máma? Na sérii fotografií s roztomilou princezničku je vidět v prostředí domu a zahrady. Fotografie působí vzhledem k výběru lokace méně formálním způsobem jako ty, které zachytily ve stejném věku jejího staršího bratra. Ačkoli už i ty avizovaly uvolnění poměrů v paláci.

Přečtěte si také: Princezna Diana se chtěla vždy líbit: Aby si udržela postavu přesýpacích hodin, dělala každé ráno tuto aktivitu

Princ Louis

Podobně, jako fotografie jeho sourozenců, i fotografie malého prince jsou uvolněné a nestrojené. Princ Louis je zachycen při hře v přírodě a je skutečně rozkošný. Blond vlásky učesané na stranu a první zoubky. Nejmladší člen královské rodiny je prý mimořádně spokojené a usměvavé dítě, což vidět i na fotografiích.

Celkově lze říci, že narozeninové portréty všech sourozenců toho mají mnoho společného. Navíc je milé vidět, kolik se toho v paláci za posledních několik let změnilo, a to včetně způsobu, jakým jsou oficiální fotografie členy královské rodiny zhotovovány.

Foto:
Profimedia
Zdroj:
mm

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2020 Frogfoot s.r.o..