Po zásnubách jsem udělala věc, kterou si budu vyčítat do konce života: Nemám odvahu říct to snoubenci

Monika vždy toužila po svatbě. Nicméně v době, kdy muž po jejím boku udělal ten dlouho očekávaný krok a požádal ji o ruku, zpanikařila. A s tím, co se stalo, bojuje vnitřně dodnes.

Zdroj: Profimedia
Zdroj: Profimedia

Monika byla jednou z těch žen, které o svatbě sní od malička. Vše měla naplánované do posledních detailů. Vždy toužila po princi na bílém koni, pohádkových bílých šatech, obřadu na zámku a pocitu, že je princezna. Jen jak rostla, nedařilo se jí právě toho prince najít. Pomalu už ztrácela naději a domnívala se, že je odkázána pouze na krátkodobé vztahy, když přišel ON. Emil. Byl přesně takový, jakého si ho vysnila v představách.

Mohlo by vás zajímat: Takoví muži skutečně přitahují dnešní ženy: Pokud přijde na výběr životního partnera, tyto typy mají šanci

Byla to láska na první pohled

"Seznámili jsme se na oslavě narozenin mé nejlepší kámošky. Okouzlil mě v momentě, kdy se objevil v místnosti. Měl jakési zvláštní charisma, kterým si podle mě získal každou ženu," začíná své vyprávění Monika. Následně se začali potkávat jako kamarádi. A víte jak to bývá. Hranice mezi přátelstvím a láskou je velmi tenká. Netrvalo dlouho a ani ne po měsíci, spolu randili. A po půl roce přišla ta zásadní otázka. Emil, požádal Moniku o ruku. A ona souhlasila. Celý život čekala na tento moment. Když přišel, byl ještě kouzelnější a magičtější než doufala. Jenže hned poté se stalo něco, co by ji ani v tom nejhorším snu nenapadlo.

Dodnes to nedokážu sama zpracovat

Pár dní po zásnubách, odjela Monika na služební cestu do Milána. Tam úplnou náhodou potkala svého bývalého. Jelikož se v dobrém rozešli, dali si společnou večeři. "Přestože mě už vůbec nepřitahoval a byla jsem celá zblázněná do Emila, skončila jsem v Denisově posteli. A to jsme téměř vůbec nepili. Takže na alkohol se vymlouvat nemohu. Netuším, proč se to stalo. Myslím, že jsem dostala strach. Z toho, že se to skutečně stane a já budu vdaná. Do té doby to byl jen můj sen, který se měl najednou proměnit na realitu. Zpanikařila jsem."

Nepřehlédněte: Těchto pět věcí muži na ženách nikdy nepochopí: Co je přivádí ve vztahu do nepříčetnosti?

Po služební cestě se Monika neodvážila Emilovi říct pravdu. Měla strach, že ho ztratí. Proto se rozhodla mlčet. "Vím, není to správné a cítím se otřesně. Ale nechci mu ublížit a ani o něj přijít. Snad jednoho dne najdu odvahu říct mu to, ale zatím ji opravdu nemám ... "

Foto:
Profimedia
Zdroj:
mm

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2019 Frogfoot s.r.o..