Maminka 4 dětí válcuje internet: Když uvidíte, jaké hvězdy udělala z těchto andílků, pochopíte

Mladá maminka Janet Crossley se pyšní čtyřmi nádhernými dětmi, z nichž udělala doslova hvězdy. Její kreativita nejen v oblékání nezná hranice, vždyť posuďte samy.

Zdroj: instagram.com/janenecrossley
Zdroj: instagram.com/janenecrossley

Jane se rozhodla mapovat svou cestu mateřstvím, přičemž dnes už je hrdou mámou čtyř dětiček, z toho má dokonce jedny dvojčata. I když péče o čtyři ratolesti jí bere veškerý čas, snaží se brát vše s úsměvem.

Určitě si nenechte ujít: Kate Middleton se již více než 20 let řídí jednou radou: Víte, kdo jí ji dal a proč jí pomáhá v životě?

Estetického ducha v sobě nezapře

Kráska z Texasu má estetiku v krvi a to se odráží i na jejích záběrech. Hravost a smysl pro detail odrážejí samotné stylingy, do kterých celou rodinu ráda obléká. S dětičkami si tak užije spoustu zábavy i při tomto a je bezedným zdrojem inspirace. Dokonce je oblékla na jedné z fotografii do úboru ve stylu pokojských a působily velmi roztomile.

Kromě citu pro módu v sobě nezapře ani vášeň pro interiér. Vše je perfektně sladěno a má své místo. Jelikož má velkou rodinu, je důležité, že doma tráví spoustu času a potřebuje mít kolem sebe i prostor. Mnohé maminky po porodu nemají čas věnovat se sobě, natož cvičení. Jane má však i na toto odpověď. Domů si pořídila některé stroje na cvičení.

Fitness a zdravý životní styl jí není ukradený

Sympatická blondýnka přiznává, že kromě vášně pro módu a interiér inklinuje také ke zdravému životnímu stylu. Všechny tyto radosti jsou vidět na záběrech, o které se dělí se svým publikem. Je tak inspirací pro mnohé mladé maminky. Jane totiž jde příkladem v tom, že všechno se dá, když se chce. Domů si pořídila stacionární kolo a spolu s dětmi stíhá i to.

Nepřehlédněte: Pleť bez vrásek a vzhled dvacítky: Takto si okouzlující Meghan Markle pomáhá k dokonalosti

Hello Ivory Rose

Blondýnka na svém blogu Hello Ivory Rose nabízí rady a inspiraci mnohým ženám, kterým je její životní styl blízký. Možná právě tím motivuje ženy k tomu, aby se nebály mít více dětí než jedno nebo vůbec rodinu. Být matkou dokáže být i zábava a netřeba brát všechno velmi vážně. Jí samé zůstává úsměv na tváři a těší se z každého prožitého momentu s nimi, jakož i se svým manželem. Mimochodem, ten se z času na čas také objevuje na fotografiích a je to velký sympaťák.

Foto:
instagram.com/janenecrossley
Zdroj:
ms

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2022 Frogfoot s.r.o..