Pokud jste si myslely, že vám projde nevěra, mýlíte se: Tato věc vás vždy prozradí

Myslíte si, že pokud občas zahnete a vaše polovička to okamžitě nezjistí, máte vyhráno? Omyl. Jedna věc vás totiž prozradí i po letech.

Zdroj: Profimedia
Zdroj: Profimedia

Jedno je jisté. Nevěra vždy bolí. Za každých okolností. Ať jste na straně toho, kdo se jí dopustil, nebo opačné. Pokud však ve vašem případě jde spíše o jakési malé uklouznutí, které vaše polovička dosud neodhalila a říkáte si že na to už nepřijde, mýlíte se. I po letech vás dokáže prozradit úplná maličkost.

Nepřehlédněte:5 typů mužů, kterým se raději vyhněte: Od těchto dlouhodobý vztah určitě neočekávejte

Ano i my známe lidi, kterým nevěra zachránila vztah, protože si uvědomili, co jeden pro druhého znamenají a o co nakonec mohou přijít. Nicméně ve většině případů se však happyend nekoná. Právě naopak. Na záchranu společného vztahu musíme vynaložit velké úsilí a naše snaha i tak nemusí skončit úspěchem. Avšak pokud už se dopustíme takového selhání, je vždy lepší říct pravdu. Skutečně totiž platí, že nakonec vyjde najevo. Ano i po letech.

Maličkost, která vše odhalí

Měnící se chutě, či zvyky jsou něco, co vás prostě prozradí. S novou láskou, pocity a zamilovaností, totiž přicházejí také nové vjemy a podněty, které vás chtě či nechtě ovlivňují. A pokud žijete s někým delší období, rozhodně dané změny zaznamená. Pokud je nezačne analyzovat okamžitě, buďte si jisté, že časem k tomu rozhodně dojde. Je to poměrně jednoduché.

Pravdě se nevyhnete

Když jste nikdy nepatřily k milovnicím čokolády a momentálně je na první příčce vašich prohřešků, vaše druhé já, se začne o to zajímat. Stejné je to i v případě oblíbených sportů. Dosud jste ani nevěděly, jak to v squashi funguje a najednou jste na kurtu každou sobotu? Uvidíte, že ten druhý se nad tím zamyslí. A zjistí, co je za tím. Přestože máte pravdu, pokud tvrdíte, že to může trvat roky. Může. Jen věřte, že pak už vám vaše vlastní svědomí nedovolí pravdu "zatloukat".

Čtěte také: Jsem vdaná, ale dodnes vzpomínám na svou první lásku: Pokaždé, když ho znovu vidím, mám chuť něco udělat

Když už ale odhalíte pravdu, pamatujte na jedno. Najpodstatnější však je zvládnout toto náročné období s chladnou hlavou a střízlivým pohledem. Pláč, výčitky či vyhrožování, totiž k ničemu pozitivnímu nepovedou. Navíc pokud máte děti, myslete na jedno. Snažte se je od všeho tohoto ochránit. Hlavně je nezatěžujte svými problémy.

Foto:
Profimedia
Zdroj:
NM

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2019 Frogfoot s.r.o..