8 beauty tajemství princezny Diany: Díky nim byla vždy středem pozornosti a uměla se prezentovat

Princezna Diana působila na veřejnosti vždy plaše, možná někdy až stydlivě. Přesto, kde se objevila, byla středem zájmu a právem. Časem dozrála v skutečnou ženu, která věděla, jak se prezentovat.

Zdroj: Profimedia
Zdroj: Profimedia

Z plaché dívky skutečná dáma s triky

Princezna Diana nebo Lady Di, jak se jí také přezdívalo, byla na počátku na veřejnosti až stydlivá. Klopila často oči, držela se raději v pozadí, působila plaše, nejistě, možná pro některé i slabě.

Lety však začala postupně vycházet ze své ulity a i když si nikdy velmi nezvykla na to, že je středem pozornosti všude, kam vstoupila, naučila se působit a prezentovat jako skutečná dáma. K tomu si však dopomáhala i nějakými triky. Jaké bylo tedy tajemství její krásy a šarmu? To prozradila její maskérka Mary Greenwell pro magazín Marie Claire.

Mohlo by vás zajímat: Tajemství zásnubních prstenů britské královské rodiny: Jsou opředené rouškou tajemství a ukrývají vlastní příběhy

1. Péči o pleť nikdy nepodceňovala

Lady Diana podle její maskérky měla svou večerní beauty rutinu, která sestávala z čištění, tónování a zvlhčování pokožky obličeje a následně použití séra. Na denní světlo prý nikdy nevycházela bez krému s vysokou ochranou proti slunci. "Měla nejúžasnější pokožku, za kterou vděčila také dobrým genům," dodala.

2. Dostatek spánku byl její rutinou

Kvalitní spánek byl prý skutečnou součástí rutiny princezny Diany. A není divu proč ... Princezna vždy vypadala svěže a odpočatě, protože dobrý a dlouhý spánek se odrazí především na vaší tváři. To známe všechny.

3. Vše vždy dělala s mírou

"Když jsem s ní začala pracovat, Diana dělala vše s mírou. Snížila pití alkoholu na minimum a její pleť byla i díky tomu stoprocentní. Pokud kouříte nebo pijete alkohol, zničíte si veškerou vnější krásu, vaši pokožku," ozřejmila její maskérka.

Čtěte také: Největší skandály královské rodiny, o kterých se mlčí: Podívejte se, o čem se na veřejnosti velmi nemluví

4. Měla make-up s osobitým rukopisem

Jak prozrazuje maskérka, vždy začínali při líčení s hydratačním krémem, který byl základem a vyhovoval odstínu její pleti. "Potom jsme použily korektor na zvednutí oblasti očí ... Řasenka, která je darem všech darů, byla samozřejmostí a rty barvy, která vystihovala princezninu aktuální náladu," objasnila.

5. Legendární modrá oční linka

Než začala princezna Diana se svou maskérkou spolupracovat, nosila legendární modrou oční linku. Ačkoliv se stala hitem a všechny chtěly své oči touto barvou zvýrazňovat, prý to nebyla šťastná volba. "Modré oči by nikdy neměly být zvýrazněny modrou oční linkou, protože to otupuje vaše oči," prozrazuje.

Navzdory tomuto nepsanému pravidlu v beauty světě si myslíme, že Dianě slušelo všechno, i modrá oční linka. Vždyť díky ní byla originální, co říkáte?

6. Řasenku nanášela od kořínků vícekrát

Maskérka ji vždy učila, aby při nanášení řasenky na řasy táhla štětinky směrem od kořínků nahoru vícekrát, aby zakryla kořeny samotných řas. Řasy to ještě více prodlužuje.

Nepřehlédněte: Super štíhlá linie Ivanky Trump: Díky nízkosacharidové dietě je i po třech dětech pořádný kus ženy!

7. Bez parfému neopustila dům

"Vždy, vždy, vždy nosila parfém, což je v životě ženy obrovská věc ... Je to konečný nádech krásy, vycházejíc z vůně božské, elegantní a individuální ..." říká dále.

8. Experimentovala s vlasy

Změny se princezna Diana rozhodne nebála. Především co se vlasů týkalo, jak vzpomíná její maskérka i v této věci. V roce 1990 byla princezna focena pro Vogue fotografem Patrickem Demarchelierem a když jí kadeřnice Sam McKnight navrhla, zda by nechtěla zkrátit její tehdy polodlouhé vlasy, bez váhání souhlasila. A dnes si ji všichni v této zkrácené verzi vyřídíme nejčastěji. Princezna se stala mnohem více šik a stylovější, nemyslíte?

Na závěr její maskérka dodala: "Princezna Diana si uvědomila sílu vlasů a make-upu a to je něco, co by nikdy nikdo neměl podceňovat." My jen souhlasíme a vy?

Foto:
Profimedia
Zdroj:
MG

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2020 Frogfoot s.r.o..