Vévodkyně ze Sussexu Meghan Markle porodila: Na svět přivedla vytoužené miminko!

Nejen královský palác, ale i celý svět netrpělivě čekal na den, kdy její Veličenstvo vévodkyně ze Sussexu Meghan Markle porodí. Dnes ráno se to stalo a na svět přivedla vytoužené miminko!

Zdroj: Profimedia
Zdroj: Profimedia

Královský palác dnes ráno přivítal nového potomka, z něhož má radost nejen vévodkyně ze Sussexu Meghan a princ Harry, ale celá rodina. Meghan přivedla na svět chlapečka, který se narodil brzy ráno, a to v 5:26 a vážilo 3260 gramů. Děťátko i samotná Meghan jsou v pořádku zdraví a v nejbližších dnech tak budou středem pozornosti.

Přečtěte si: Tajemství zásnubních prstenů britské královské rodiny: Jsou opředené rouškou tajemství a ukrývají vlastní příběhy

Vévodkyně i děťátko jsou zdraví a v pořádku

"Vévodkyně a dítě jsou zdravé a v pořádku. Dvojice děkuje všem za jejich zájem a podporu během této, pro ně speciální chvíle v životě," oznámili na oficiálním instagramovém profilu Sussex Royal.

My v redakci se připojujeme ke gratulacím a blahopřejeme šťastným rodičům!

Myslely jste si, že to bude holčička nebo kluk?

Holčička
2
Kluk
1
Hlasovalo: 3

Foto:
Profimedia
Zdroj:
fem

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2020 Frogfoot s.r.o..