Ženy s pěkným tělem nemají vše vyhrané: Vlastnost ženy, která chlapa odpoutá od pomyšlení na jakoukoliv jinou

Pohled na ženské tělo bylo vždy pro muže doslova potěšením a nebudeme lhát, když řekneme, že opravdu to je pro muže důležité. Nicméně existuje něco, co ho následně připoutá ještě více, tušíte, o co jde?

Zdroj: Profimedia
Zdroj: Profimedia

Říká se, že fyzická krása není všechno, ale řekněme si upřímně, kdo z nás si nevybírá partnera na základě fyzické přitažlivosti? Samozřejmě, že prvotní impuls je propojen právě s tím, co z daného člověka vyzařuje a jak nás fyzicky láká, neznamená to vůbec, že musí mít dokonalé míry. V případě ženského těla to platí dvojnásob. Muži ho odjakživa obdivovali, ale určitě by to neměla být jediná věc, na kterou vsadíte všechny karty.

Přečtěte si: Odpověď na otázku, která se víří v hlavě mnohým: Máme všichni na internetu partnera číslo dvě?

Takové ženy mají před ostatními trumfy

Muži přiznali, že to, co je hned po krásném a přitažlivém vzhledu láká, je jednoznačně hravost a smysl pro humor. Bezprostřednost se spojuje především s mládím a to je právě důvod, proč mnozí chlapi během krize středního věku utíkají za mladšími. Možná, kdyby je neustále nesekýrovaly jejich manželky, nedělali by to. Někdy opravdu nejde o věk, protože dnes velmi snadno konkurují vzhledem ženy čtyřicátnice těm o dvacet let mladším. Smysl pro humor, nadhled a hravost však s přibývajícími léty postrádají.

Hravé stvoření se smyslem pro fantazii

Muži nemusí takovou společnost záměrně vyhledávat. Jakmile se však v ní ocitnou, může to znamenat pro chlapa, který je ve vztahu nebo v manželském svazku velké riziko. Ani ne pro něj jako pro jeho manželku, která ho čeká doma. Co je však pozitivní, pokud čtete tyto řádky a vzpomněly jste si na to, že i vy jste takové kdysi byly, je nejvyšší čas uvolnit se a brát život s mnohem větším nadhledem. Muži mají rádi vysmáté ženy, které si užívají život. Starosti přece máme všichni.

"Měl jsem manželku, která vytvořila dokonalou harmonii domova, avšak když měla po třicítce, začala brát život příliš vážně. Zjistil jsem to však až poté, co jsem trávil víc času v práci. Energie mladších kolegyň, mě nabíjela a já se cítil jako kdybych nestárnul. Každý den jsem měl chuť žít, a čím víc jsem byl v jejich společnosti, tím lepší život jsem měl. Dopadlo to tak, že jsem se zamiloval do jedné a dnes spolu žijeme a máme rodinu," prozradil Stano (37).

"Vždycky se kolem mě točilo mnoho žen a popravdě, nejdříve to bylo super, mohl jsem si užívat, kolik jsem chtěl. Sen každého chlapa. Nicméně kolem pětatřiceti jsem začal cítit, že jsem sám. Všude samé dokonalé těla a vzhled, ale nic víc. S takovou ženou dokáže chlap být maximálně jednou za týden, ne to si ji nastěhovat k sobě domů. Jedna však měla něco více, vždy mě dokázala rozesmát a měla bujnou fantazii i v posteli a dokonale tento dar zužitkovala," otevřeně přiznal Adam (35).

Nepřehlédněte: Co skrývá muž v mobilu podle znamení zvěrokruhu: Takto ho můžete odhalit během jedné noci

"Zbožňuji ženy, které neustále něco vymýšlejí a každý den s sebou přinášejí překvapení. Někdy jsem byl z toho v šoku, ale když se za tím ohlédnu zpětně, nikdy jsem nebyl po boku ženy šťastnější. Takové ženy si dokáží perfektně vychutnat sex, je to z nich cítit a proto nemám důvod ohlížet se za jinou, než je moje žena. Jsme spolu tři roky a ještě ani jednou jsem nepomyslel, že bych chtěl jinou, možná jen její dvojče," zavtipkoval Robo (28), který by přijal naklonování jeho přítelkyně.

Foto:
Profimedia
Zdroj:
ms

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2019 Frogfoot s.r.o..