Po třech letech se mi přiznal, že jsem jeho životní láskou: Měl manželku, ale musel s pravdou ven a prozradilo ho toto gesto

Procházela jsem těžkým rozchodem a poslední, na co bych tehdy pomyslela, byli právě muži a nový vztah. Vše se však změnilo v průběhu sekundy, když mi přišla tato zpráva.

Zdroj: Profimedia
Zdroj: Profimedia

Měla jsem vztah, ve kterém jsem byla dlouhou dobu a obětovala jsem mu všechno. Nedopadlo to však dobře a těsně před dovršením třicítky došlo k rychlému ukončení z jeho strany. V tomto věku je to pro ženu velmi těžké období, zvlášť když touží po dítěti. Nechtěla jsem se však utápět v žalu a snažila jsem se žít tak, jako do té doby a užívat si svobodu se vším, co k tomu patří.

Přečtěte si: Pippa Middleton si žije na vysoké noze: V tomto bude život jejího syna více pohádkový než mají děti v královské rodině

To, že jste single je z vás cítit na míle daleko

Nikdy bych si nebyla pomyslela, že právě v tomto věku mě bude balit ještě více mužů, než když mi bylo dvacet. Nevím, čím to je, ale tento způsob života se mi začal na jistý moment líbit a tak jsem si jejich pozornost doslova užívala. Rostlo mi s tím i sebevědomí a najednou jsem prožívala opravdu skvělé období. Na sociální síti mi přibývaly lichotky na mou adresu, ale nebylo mým cílem provokovat mého bývalého. Naše cesty se rozešly paradoxně velmi klidně, na co se s odstupem času dívám i tak, že naše láska možná přerostla do kamarádství a je fajn, že jsme šli od sebe. Na to však přijde člověk až později.

Večer, když mi přišla zprávě od tohoto muže

Jednou večer mi však přišla zpráva od mého známého. Kdysi jsem do něj byla platonicky zamilovaná, ale věděla jsem, že mé šance byly mizivé. Byl to typ muže, který svým charismatem, uhrančivým pohledem a nedostupností vysílal signál běžným ženám, jako jsem já v duchu "nemám zájem". Vždy to byly právě ženy "modelky", se kterými randil. Za manželku si však vzal nakonec také obyčejnou ženu, nebyla to Češka, ale Ukrajinka. Myslel si totiž, že Češky ho chtějí jen pro peníze a jakýsi odstup a nevědomost ženy mu tehdy vyhovovala. Vypadal, že našel, co hledal, ale zřejmě to tak nebylo.

Po třech letech se mi přiznal, že je do mě "stále" zamilovaný

Napsal mi ve zprávě, že jsem ženou jeho života a chce se mnou být. Upřímně, zůstala jsem v šoku, nejprve jsem nevěděla, co mám odepsat a tak jsem neodepsala. Po týdnu mi napsal opět se slovy, že se mi ani trochu nediví, že jsem z toho v šoku a tak se mi to pokusil vysvětlit.

Řekl mi, že je do mě zamilovaný už několik let, ale nikdy to neřešil, protože věděl, že jsem zadaná a nechtěl někomu lézt do zelí. Stále však neříkal nic o tom, že má manželku a dokonce i dvouleté dítě. Představa, že bych někomu měla právě já rozbít rodinu, mě děsila. Na druhé straně, jsem měla pocit, že po nevydařeném vztahu je právě teď ten moment, kdy se na mě usmálo štěstí. Takže jsem pochopitelně nevěděla, co se sebou.

Petr, tak se totiž tento muž jmenoval, mě pozval na večeři a já jsem neodmítla, přece jen psát si o něčem takovém to celé jen stěžovalo. Zároveň jsem z toho celého byla ve stresu.

Mohlo by vás také zajímat: Co vás čeká s mužem po vašem boku a na co se připravit v nejbližších dnech? Prozradí to den, kdy se narodil

Na každého z nás čeká ta pravá láska

Když mě pozval na večeři, nejprve to bylo spíš přátelské, ale pak s pokročilou hodinou a sklenkou vína se mi začal více a více otevírat. Po letech z nás byli mnohem více vyrovnaní lidé, a i když jsem nejprve byla maličko ve stresu, cítila jsem se s ním, jako bychom spolu byli věčnost.

Řekl mi, že svou manželku nikdy nemiloval, je s ní jen proto, že ho chtěla ona a on v té době nechtěl hledat vztah, byl z toho unavený. Když však viděl, že jsem opět single, stálo mu to za rozpad manželství. Oba údajně vědí, že jejich city jsou chladné a ví, že jeho žena to zvládne bez něj. Chce mít vše na rovinu vypořádáno a plnit všechny závazky vůči synovi, ale chtěl by znovu zkusit žít a to v zamilovanosti se mnou, pokud mi to celé nebude vadit...

Foto:
Profimedia
Zdroj:
fem

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2019 Frogfoot s.r.o..