Barevné paletky, s kterými dokážete omladit svůj look: Manipulujte s nimi opatrně a držte se tohoto hesla

Oživte svou běžnou rutinu krásy a dopřejte si závan jarních pastelových barev, které podtrhnou váš pohled a navíc omladí. Svěží jarní vzhled můžete dosáhnout díky těm nejkrásnějším paletkám!

Zdroj: Profimedia
Zdroj: Profimedia

Oslava jara s pastelovými barvami

Oslava jara přichází s touto pastelovou paletkou s pěti odstíny. Paletka, která nabízí barvy s vysokou věrností 5 Couleurs Rising Stars Limited Edition Diorsnow 2019. Pastelové odstíny a odstíny na rozjasnění pleti vytvářejí dokonalou souhru. Jednotlivé odstíny lze míchat a dosáhnout přirozeného, ale zároveň sofistikovaného vzhledu.

Nenechte si ujít: VIDEO: Milan Design Week 2019: Alex Chinneck představil surrealistickou stavbu jako cestu k nové budoucnosti

Maximální dosažení barvy

Nejmodernější inovace na zvýšení kreativity v líčení. Receptura byla optimalizována tak, aby stíny dosáhly jemné textury, snadnou aplikaci a maximálně dosažení barvy. Chanel Les 4 Ombres, Cristal de Printemps, Pink inspiration.

Královská krása hodná trůnu

Paletky od Urban Decay patří mezi královny a tentokrát přicházejí s inspirací propojenou s hrou o tóny. Paletka Mother of Dragons se třemi rozjasňujícími odstíny Afterglow. Můžete je aplikovat samostatně nebo vrstvit. Vydrží až 8 hodin, avšak nemusíte se bát, nejde o žádný hrubý nános. Textura této paletky je lehká a hebká.

Rovnoměrné krytí a efekt druhé pokožky

Čtyři krémově-pudrové odstíny od Shiseido Essentialist Eye Palette, dokáží vykouzlit na očích, ale i na tváři od matného vzhledu přes perlový až po lesklý look. Extrémně přitažlivá formule pro efekt druhé pokožky dodá pleti energii a vibe, přičemž ji rozjasní a díky trendy technice líčení vydrží úctyhodných 12 hodin.

Nahlédněte do budoucnosti a buďte o krok vpřed

Machinist Highlighting Duo od NYX s metalicky lesklým finišem v odstínech Ignite. Nanášejte stíny separátně nebo je smíchejte podle volby pro docílení nepřehlédnutelného lesku. Paletka Ignite nadchne milovníky zemitých barev laděných do červené a vínové.

Foto:
Profimedia, Shiseido, Urban Decay, Dior
Zdroj:
ms

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2019 Frogfoot s.r.o..