Osvojte si už dnes nejneočekávanější doplněk sezóny: Ukážeme vám, jak nosit mušle

Počasí se stále více a více otepluje a neexistuje lepší způsob, jak oživit svůj šatník, než do něj přidat něco nového, poutavého a dosud neokoukaného. Co říkáte na mušle? Ty tuto sezónu rozhodně nebudete mít problém je najít. Budou všude!

Zdroj:Instagram.com/chiaraferragni
Zdroj:Instagram.com/chiaraferragni

Nekomplikovaný minimalismus? Barevný excentrizmus? Právě při výběru doplňků vstupuje do hry naše osobnost. Doplňky poskytují nositelkám prostor na sebevyjádření, přičemž mají moc změnit i ten nejjednodušší outfit k nepoznání.

Nepřehlédněte: Nejkrásnější šaty tohoto jara: Máme pro vás styly, ve kterých můžete tento symbol ženskosti nosit

Najděte odvahu

Toto jaro se právě v oblasti doplňků objevuje velké množství trendů. Jak to již s trendovými záležitostmi bývá, některé jsou odvážnější o něco více než ty druhé. Nemusejí sedět úplně každému, což je přirozené. Nejžhavějším trendem, který nás v nadcházejícím období však rozhodně nenechá chladnými, jsou mušle. Jeho oblíbenost bude s narůstajícími teplotami rozhodně stoupat. Nečekejte tedy, než mu propadne vaše okolí a průkopnicí tohoto stylu buďte právě vy!

Bohaté jaro

Šperky z mušlí se objevily již během minulého léta. Přestože si mnozí mysleli, že to bude jen sezónní výstřelek, tento trend tu s námi zůstal i v tomto roce, a tedy aktuální bude i toto léto. Mušle se v zásadě vydaly stejnou cestou, jak to už u trendů bývá zvykem. Z přehlídkových mol, přes instagramové ikony až do ulic. Populární jsou momentálně kombinace mušlí s korálky či perlami. Jak to ve svých dizajnérskch kolekcích použili Isabel Marant, Marc Jacobs, Gucci či Etro.

Přečtěte si také: Hair clips jako trend sezóny, který nepřehlédnete: Ukážeme vám, jak nosit vychytané vlasové doplňky

Pěkně jednoduše

Náušnice jsou jednoduchý způsob, jak se střízlivě ponořit do tohoto trendu. Ty "každodenní" vyměňte za módní mušle. Ručíme vám za to, že si kombinaci ležérního vzhledu a tzv. "statement" náušnic zamilujete.

Fanynka šperků

Pokud náušnice nosíte jen sporadicky, stejného nádechu docílíte i náramkem z mušlí. Pokud ho navíc zkombinujete s dalšími méně či více výraznějšími náramky, bude to hotový šperk. Připravte se na komplimenty!

Ve všech délkách

Pokud je vám blízká atmosféra 90. let, vyberte si kratší délku ke krku, která je ideální i na vrstvení. Náhrdelník z mušlí může tedy viset blíže ke krku, zatímco zbytek vašich šperků, na které jste si již zvykla, zůstane tam, kde byly.

V případě tohoto trendu platí, že na délce náhrdelníku nezáleží. Takže pokud ve vás slunce probouzí náladu letních dovolených, vyberte si delší verzi, která vás v těchto letních "vibes" udrží o něco déle.

Do slovníčku

Znáte pojem "ANKLET"? Nyní už jste jeho význam zřejmě pochopily. Je kombinovatelný dokonce i s teniskami či mokasíny. Tento trend nás baví úplně nejvíc!

Foto:
Profimedia, Etro, Instagram.com/chiaraferragni, Instagram.com/gildaamrosio, nstagram.com/pernilleteisbaek , nstagram.com/monikh, Isabel Marant, Zara, H&M
Zdroj:
mm

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2020 Frogfoot s.r.o..